نشونِ بی نشون کجاست آنکه دوباره مرا تکان بدهد؟ وچشم های خودم را به من نشان بدهد تمام عقربه ها زنده اند و می گردند دل من است که چیزی نمانده جان بدهد! کجاست آنکه خودم را بگیرد از من و بعد مرا به دست غزلهای بی کران بدهد هنوز وقت زیادی برای ماندن هست چه می شود که زمانه کمی زمان بدهد؟ دلم هوای رسیدن به انتها کرده..... کجاست آنکه به من جام شوکران بدهد؟ خدای واقعی ام سالهاست گم شده است کجاست انکه خدا را به من نشان بدهد؟ tag:http://pelak1368.mihanblog.com 2020-10-23T20:53:39+01:00 mihanblog.com مراسم قرعه کشی ۱۲ محصول ایران خودرو برگزار شد 2020-10-18T20:59:12+01:00 2020-10-18T20:59:12+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2306 نشون بی نشون به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، مرحله پنجم قرعه کشی محصولات ایران خودرو از روز سه شنبه ۲۲ مهر آغاز شد و ۲۵ مهر نیز به پایان رسید و امروز با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی در سالن اجتماعات سازمان فروش ایران خودرو، قرعه کشی برای تعیین نفرات برگزیده برگزار شد. #ایرانخودرو #سایپا #قرعه_کشی#پیش_فروش #فروش_فوق_العاده#پژو #سمند #206 #405 #پارس #تیبا1 #تیبا #تیبا2 #ساینا #ایرانخودرو #سایپا #قرعه_کشی
#پیش_فروش #فروش_فوق_العاده
#پژو #سمند #206 #405 #پارس #تیبا1 #تیبا #تیبا2 #ساینا
]]>
احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰,۰۰۰ دلار تا سه ماه آینده؛ آرامش قبل از طوفان؟ 2020-10-18T20:30:35+01:00 2020-10-18T20:30:35+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2305 نشون بی نشون به گزارش کوین تلگراف، چندین ماه است که قیمت بیت کوین در بازه محدودی ثابت مانده است. در همین راستا، موهیت سروت (Mohit Sorout)، مدیر تأمین مالی شرکت بیتزو کپیتال (Bitazu Capital) می‌گوید که ثبت یک اوج تاریخی تازه برای قیمت بیت کوین دور از انتظار نیست.از ژانویه سال جاری میلادی (دی ۹۸) تاکنون، قیمت بیت کوین در بازه ۱۰,۲۰۰ دلار تا ۱۱,۸۰۰ دلار در نوسان بوده و به‌جز در مواردی معدود، تغییرات چندانی را تجربه نکرده است.معمولاً وقتی بیت کوین برای مدتی مدید در یک بازه قیمتی محدود ثابت با به گزارش کوین تلگراف، چندین ماه است که قیمت بیت کوین در بازه محدودی ثابت مانده است. در همین راستا، موهیت سروت (Mohit Sorout)، مدیر تأمین مالی شرکت بیتزو کپیتال (Bitazu Capital) می‌گوید که ثبت یک اوج تاریخی تازه برای قیمت بیت کوین دور از انتظار نیست.

از ژانویه سال جاری میلادی (دی ۹۸) تاکنون، قیمت بیت کوین در بازه ۱۰,۲۰۰ دلار تا ۱۱,۸۰۰ دلار در نوسان بوده و به‌جز در مواردی معدود، تغییرات چندانی را تجربه نکرده است.

معمولاً وقتی بیت کوین برای مدتی مدید در یک بازه قیمتی محدود ثابت باقی می‌ماند، انتظار می‌رود که جهش قیمتی بزرگی در شرف وقوع باشد.

البته هنوز چندان با قطعیت نمی‌توان گفت که در کوتاه‌مدت، می‌توان شاهد یک بریک اوت (شکستن سطوح قیمتی مهم) بود، اما سروت می‌گوید که اگر چنین اتفاقی رخ دهد، بیت کوین در عرض سه‌ ماه می‌تواند قله ۲۰ هزار دلار را فتح کند.

#ارز #دلار #بیت_کوین #اتریوم #ترون #اتر #تتر #کرونا #روحانی #بورس #دلار #سکه #طلا #ربع_سکه #سود #ترید #فایننس #جهانی #کیف_پول #فولاد

]]>
درآمد 2020-10-05T09:30:01+01:00 2020-10-05T09:30:01+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2304 نشون بی نشون ]]> سلام 2020-09-26T06:25:53+01:00 2020-09-26T06:25:53+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2303 نشون بی نشون ⭕️یک پروژه امنیتی برای فلج کردن مجلس/ از هشتگ دنا پلاس تا دریافت یواشکی ودیعه مسکن! عدالتخواهی؛ رسالت یا #ماموریت *دنا پلاس از کجا آغاز شد* ارز دیجیتال 2020-09-18T10:47:34+01:00 2020-09-18T10:47:34+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2302 نشون بی نشون روی تبلیغ بزنید و ثبت نام بکنید sing upمیتونید تا روزی 20 دلار بدون سرمایه گذاری کسب درآمد بکنید#بورس #بیت_کوین #ترون #اتر #تتر #اتریوم #بازی #دلار #سایت 
روی تبلیغ بزنید و ثبت نام بکنید sing up
میتونید تا روزی 20 دلار بدون سرمایه گذاری کسب درآمد بکنید
#بورس #بیت_کوین #ترون #اتر #تتر #اتریوم #بازی #دلار #سایت 
Profit every 10 minutes!]]>
درمان بیماری های روحی و غیر جسمی با طب اسلامی 2019-01-17T11:06:23+01:00 2019-01-17T11:06:23+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2301 نشون بی نشون یماریهای روحی , روانی و غیرجسمی روحی روانیعصبانیتغالبا ناشی از صفراست اگر از صفرا بود صفرابر بخورد یا جلوی آفتاب بنشیند. صفرازا ها را کم کند و گاهی ناشی از کم خونی است : قرص خون بخورد.درمان اعتیادشاخ و برگ اسفند طبق روایات نئشه آور است و اعتیاد آور نیست ۲ تا ۱۰ گرم برگ و شاخ اسفند را آسیاب کرده با مقداری دانه اسفند مخلوط کرده و مصرف شود.غم و اندوه : مفرحدرمان اعصاب و روانمواردش مختلف است صفرا، سودا، مشکل روانی و…. باید علت ها رفع شود و داروی اعصاب که عمده اش بابونه است مصرف کنید. ولی غالبا یماریهای روحی , روانی و غیرجسمی 
روحی روانی

عصبانیت
غالبا ناشی از صفراست اگر از صفرا بود صفرابر بخورد یا جلوی آفتاب بنشیند. صفرازا ها را کم کند و گاهی ناشی از کم خونی است : قرص خون بخورد.

درمان اعتیاد
شاخ و برگ اسفند طبق روایات نئشه آور است و اعتیاد آور نیست ۲ تا ۱۰ گرم برگ و شاخ اسفند را آسیاب کرده با مقداری دانه اسفند مخلوط کرده و مصرف شود.

غم و اندوه : مفرح

درمان اعصاب و روان
مواردش مختلف است صفرا، سودا، مشکل روانی و…. باید علت ها رفع شود و داروی اعصاب که عمده اش بابونه است مصرف کنید. ولی غالبا از غلبه سودا است /ف سودا بر مصرف کند.

افسردگی
سودابر ( افتیمون) – تقویت اعصاب ( بابونه) – مفرح ( به اندازه یک فندق) مصرف شود – داروی جامع با آب انگور هم در درمان افسردگی موثر و مفید است.
دیدن جن در خانه
بخور حضرت مریم س – حرز ابودجانه را آویزان کنند – ارتفاع خانه را کم کنند.

جن زدگی
تقویت اعصاب ( بابونه) – بخور حضرت مریم س – همراه داشتن حرز علی ع – کبوتر نگه داشتن در خانه طوری که با بزند – سودابر و….

خواب آشفته و ترسناک : سودابر مصرف کنید چون ناشی از سودا است.

فکر و خیال و ترس : سودابر( افتیمون).

بوتیس
معلول جن است یا همبستر شدن در هنگام قاعدگی است برای رفع جن بخور حضرت مریم س استفاده کنید. و زیاد کننده های عقل و مغز هم مفید است . سداب و سرکه استفاده کنید و روغن بنفشه در بینی بریزید.

سایکوز
داروی تقویت عصب ( پودر بابونه) ، مفرح – داروی عقل مصرف شود.

توهم : مرکب۷ (۹ ماهه)

هزیان گویی : مرکب ۷

ترس : مرکب ۷ (۹ماهه) – مرکب ۷ ( ۱۱ ماهه)

از جا پریدن : مرکب ۷ ( ۹ ماهه)

وسواس فکری وغذایی وعملی
غالبا معلول سوداست.سودابر – انار – افتیمون – سفیده تخم مرغ وسرکه از هر کدام یک قاشق باهم مخلوط کنید وبا داروی شافیه (۱۱ ماهه) بخورید.

خنده ی بی مورد : مرکب ۷ ( ۱۳ ماهه)

بازی با ریش : مرکب ۷ ( ۱۵ ماهه)

مالیخولیا ناشی از رطوبت : طریفل

بی حوصلگی : بلغم زدا مصرف کند.

احساس خستگی : اگر ناشی از غلبه صفرا است، صفرا بر و تقویت اعصاب میل کنید.

 

کبد طحال تیرویید غدد
حساسیت عصبی
اکثر حساسیت ها ریشه در خون دارد.پس صاف کننده خون بخورد.تقویت کبد وتقویت اعصاب نیز مفید است.
فاویسم
فاویسم نوعی حساسیت در صفراوی هاست.غالبا از باقلا ایجادمیشود.چون باقلا کود شیمیایی دارند.باید صفرابر ها را مصرف کند تاصفرای اضافی خالی شود.
فهرست
مزاج ها و درمان هر مزاج ۲
پوست و مو ۶
مغز و اعصاب ۲۱
چشم وگوش ۲۷
دهان و دندان ۳۰
مجاری تنفسی ، گلو ، بینی ، ریه و حنجره ۳۳
قلب و خون وعروق ۳۶
گوارشی ۴۳
کلیه و مجاری ادرار ۵۸
زنان و کودکان ۶۶
استخوان و عضلات ۸۵
سرتاسر بدن و متفرقه ۱۰
روحی روانی ۱۱۰

]]>
درمان بیماری های سرتاسر بدن و... با طب اسلامی 2019-01-17T11:05:26+01:00 2019-01-17T11:05:26+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2300 نشون بی نشون یماریهای سر تا سر بدن، صعب العلاج و متفرقهسرتاسر بدن و متفرقهتبتب بیماری مفیدی است ولی اگر طولانی شد یا دما خیلی بالا رفت حتما باید درمان شود. حداقل باید مانع بالا رفتن دما شویم تا تشنج نکند. پا شویه و دست شویه و دستمال خیس روی پیشانی و شانه ها البته با آب کمی سرد ، خیس کردن مفید است. یا عسل در آب سرد خوردن – یا روغن بنفشه با کاسنی روی پیشانی بگذارید – یا سیب کال بخورد – رفع یبوست وعفونت بدن نیز مفید است – سوره حمد را ۷ بار بر بیمار خ واندن – روغن بنفشه در بینی ریختن – آیه الکرسی و صدق یماریهای سر تا سر بدن، صعب العلاج و متفرقه
سرتاسر بدن و متفرقه

تب
تب بیماری مفیدی است ولی اگر طولانی شد یا دما خیلی بالا رفت حتما باید درمان شود. حداقل باید مانع بالا رفتن دما شویم تا تشنج نکند. پا شویه و دست شویه و دستمال خیس روی پیشانی و شانه ها البته با آب کمی سرد ، خیس کردن مفید است. یا عسل در آب سرد خوردن – یا روغن بنفشه با کاسنی روی پیشانی بگذارید – یا سیب کال بخورد – رفع یبوست وعفونت بدن نیز مفید است – سوره حمد را ۷ بار بر بیمار خ واندن – روغن بنفشه در بینی ریختن – آیه الکرسی و صدقه – عسل + سیاهدانه – تربت امام حسین – پودر کاسنی با روغن بنفشه در بینی ریختن – شانه – استفراغ – حجامت و…
مرکب ۱ ( رب سفرجل ) – داروی جامع به اندازه ۲ عددد جو با یک لیوان آب عسل – تب سختی که ترس ابتلا به سرسام (التهاب پرده دیافراگم) دارد را مرکب ۱ مصرف کند.
تب نو و کهنه : داروی شافیه ۱۹ ماهه

تب درونی ناشی از صفرا : صفرا بر ( پودر خرفه)

تب و لرز : مرکب ۴

گرمای سر : مرکب ۱

گرگرفتگی
داروی شافیه ۱۰ ماه – پودر خرفه صفرابر.

زخم ها وخونریزی زخم
ضماد کردن داروی جامع + عسل ۱۰ برابر داروی جامع و یک شبانه روز بماند.
مرکب ۶ = مقل ازرق = قرص خون بخورد.تا خون رفته را جبران کند.
وپودر عدس خونریزی را قطع میکند.ولی سرد است.وسستی وضعف می آورد.
مالیدن عسل خالی یا مخلوط عسل باپودر سیاهدانه نیط مفید است.
انواع عفونت ها
داروی جامع به اندازه ۲ عدد جو با یک لیوان آب عسل – مخلوط عسل و سیاهدانه هم خوب است ولی نباید مانع خروج چرک بشویم.

وبا
سیب – پیاز – پودر سیب (سویق سیب) – تب بُرها – ضد عفونتهاو…

انواع مسمومیت ها : داروی شافیه ۱۴ ماهه

نمک سالم
نمکی که در روایات توصیه شده جریش است که زبر و نا هماهنگ است وریز و درشت است و آن نمک دریا است هر دریایی که باشد و بعد سنگ نمک خوب است.

خستگی و ضعف : داروی تقویت اعصاب
سرطان
۱-چند دعا مانند سوره حشر از آیه لو انزلنا هذا القرآن… تا آخر سوره
۲-سکنجبین ۳-پودر هسته سیب ۴-طریفل ۵- سنا ۶-رفع ریشه های بیماری مانند یبوست و… ۷- شفا = کنسل = داروی سرطان به اندازه ۲ فندق شب موقع خواب ۸- پودر خرچنگ

دردهای بعد از برداشتن غده سرطانی
اگر علتش ناشی از محل زخم هاست، باید داروهای زخم را بخورند مانند عسل – عسل با داروی جامع – مرکب ۲ و…

درمان مرگ
طبق روایات دعا – سنا – ماساژ – سوره حمد – صدقه و…

تب مالت
غالبا از لبنیات وشیر ایجاد می شود وشبیه تب معمولی است واندام های بدن مخصوصا استخوانها را سست میکند.
سویق سنجد – استخوان ساز- قرص خون وسایر خون سازها – تب بُرها – ضد عفونتها مفید هستند.

کیستها
بطور کلی تباشیرهند درمان انواع کیست است ولی برای هر عضو حمال مخصوص میخواهد. مثلا برای مغز آب سداب یا مرزنجوش یا برای کلیه آب ترب سیاه مفید است. برای انواع کیست تباشیر را در آب کاسنی حل کنند و بخورند.

ورزش
در روایات هیچ توصیه ای به این ورزشهای رایج فعلی نشده است و کار مضر و بیهوده است. تیر اندازی ، شنا و اسب سواری در این حد مطلوب است که یادبگیری و غرق نشوی نه اینکه همیشه شنا کنی. نماز هم یک ورزش است و هم عبادت است.

بهترین زمان برای حجامت
بجز ماه یازده و دوازده میلادی در بقیه سال حجامت اشکل ندارد.
وسط ماه ۱۲ تا ۲۱ ماه قمری بهتر است مخصوصا ۱۷ یا ۱۹ یا ۲۱ ماه قمری بهترین ایام ماه برای حجامت است چون در این زمان ماه بزرگتر و خون بدن بیشتر است و روز دوشنبه بعد از ظهر و پنج شنبه قبل از ظهر نیز بهترین ایام هفته است.ماههای دی و بهمن خوب نیست.

قاشق، میز نهارخوری و…
در روایات قاشق توصیه نشده است . با دست بخورید و سر سفره روی یک زانو بنشینید و یک زانو را به شکم بچسبانید. پس میز و نیمکت نیز مطلوب نیست . هر چیزی که از غرب آمده است مضر است.

بی حس کننده و مسکّن ها
تقریبا کل داروهای شیمیایی حالت مسکن و رفع عوارض دارند و ریشه ها را درمان نمی کنند و تسکین دهنده های عمومی هم دارند مانند هیپوپروفین. مسکن ها ۲ نوع هستند : ۱- مسکن های مخصوص هر عضو مانند کمر، زانو یا سر ۲-مسکن عمومی و مشترک. شاید از روایات استفاده شود که از مسکن های عمومی استفاده نکنیم و صبر کنیم و درد را تحمل کنیم و اگر چند بار درد را تحمل کنیم درد به طور کلی بر طرف می شود ولی مسکن مصرف کردن مانع درد است و مسکن به مرور زمان اثرش را از دست می دهد و اگر انسان یک یا دو بار تحمل کند درد قطع می شود.
تحمل بیماری و استفاده نکردن از مسکّن باعث تقویت بدن و درمان است- دعا – ۷مرتبه سوره حمد را بر زیر پیراهن بیمار بخوانید و اگر بهبود نیافت ۷۰ مرتبه بخوانید و در تأثیرش شک نکنید – اگر کسی را حمد و توحید درمان نکند درمان دیگری ندارد – عوذه ، رفیه و نشره ها که زیاد هستند – با بیماری صحبت کنید و بگویید که از بدن من بیرون برو – تریاق ( با تریاک رایج فعلی کمی فرق دارد) مواظب باید بود که فرد معتاد نشود – آب گرم – عسل شیر گاو روستایی – شکر طبیعی – نزدیکی با زنان – حجامت – سیاهدانه و…

ایدز
درمان دارد . داروی پیامبر ص و داروی امام کاظم ع درمان
ایدزاست.

بیماری بهجت
قرص خون – سنا مکی – داروی پیامبر ص . این بیماری گاهی در چشم و گاهی در پا و… بروز می کند.

ظروف غذا
در درجه اول ، اولویت با دیگ سنگی است در مرحله دوم پیرکس و در مرحله سوم سفال و بعد مس و بعد چدن است.

درباره دمنوش ها و چای ها
بهتر است چای ها و دمنوشهایی که در روایات آمده است مصرف شود و غیر آنها مصرف نشود چون ریسک و خطر دارد.

واکسن های فعلی
ضررهای زیادی دارند. نمونه هایی از واکسن های اسلامی موارد زیر است:
۱-همه اعضای خانواده در یک ظرف بصورت مشترک غذا بخورند.
۲-از شوینده ها خیلی استفاده نکنند و کمی غیر بهداشتی باشند.
۳-بچه ها خاکبازی کنند.
۴-داروی امام کاظم ع را هر ۱۰ روز یکبار در دهان کودک بریزند.
۵-حجامت

ضعف سیستم ایمنی : داروی امام کاظم ع.

]]>
درمان بیماری های استخوان و عظلات با طب اسلامی 2019-01-17T11:04:19+01:00 2019-01-17T11:04:19+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2299 نشون بی نشون یماری های استخوان و عضلاتاستخوان و عضلات۲۷۱-پف کردن صورتعلل آن یا کم کاری کلیه یا کمک کاری تیروئید است.درمان کم کاری کلیه : گردو با زنیان بخورد.درمان کم کاری تیروئید : داروی جامع با آب مرزنجوش بخورد و ماهی زیاد بخورد.۲۷۲- کیست روی مفصل هاتخمک کتان آسیاب شده + سرکه روی کیست تا یک هفته بماند و بعد از خارج شدن محتوای کیست ، روی محل عسل بمالید تا درمان شود. برای انواع کیست های ظاهر بدن مفید است.۲۷۳- درد گردن (باهله)۱- سویق جو ۲- بعد از حجامت برگردد و به اولین خون حجامت نگاه کند ۳- ناخن های یماری های استخوان و عضلات
استخوان و عضلات

۲۷۱-پف کردن صورت
علل آن یا کم کاری کلیه یا کمک کاری تیروئید است.
درمان کم کاری کلیه : گردو با زنیان بخورد.
درمان کم کاری تیروئید : داروی جامع با آب مرزنجوش بخورد و ماهی زیاد بخورد.
۲۷۲- کیست روی مفصل ها
تخمک کتان آسیاب شده + سرکه روی کیست تا یک هفته بماند و بعد از خارج شدن محتوای کیست ، روی محل عسل بمالید تا درمان شود. برای انواع کیست های ظاهر بدن مفید است.
۲۷۳- درد گردن (باهله)
۱- سویق جو ۲- بعد از حجامت برگردد و به اولین خون حجامت نگاه کند ۳- ناخن های دست و پا را بگیرند و به گردن ببندند. ۴- مرکب ۷ (۴۰ روزه).
۲۷۳- آرتروز و در رفتگی لگن
غالبا علت در رفتگی لگن است اول باید جا انداخته شود.شخص را بصورت می خوابانیم ودستها را در کنار بدنش قرار میدهیم.اگر یک پا از پای دیگر کوتاه تر باشد، آن پای کوتاه تر را میکشیم وجا می افتد. وبعد داروی شیطرج ، پماد مفاصل ، مرکب ۱ مفید است.
۲۷۴- فلج و لقوه
مرکب ۵ ( داروی جامع) به اندازه ۲ جو با جوشانده مرزنجوش مفید است.
۲۷۱- فلج کهنه و نو
مرکب ۷ ( ۴۰ روزه) موثر است.
۲۷۲- افزایش قد
سویق به زنان باردار و بچه ها بدهید حتی در شکم مادر نیز بچه را رشد می دهد و نقص عضو بچه را از بین می برد و استخوان ساز مانند برگ چغندر و هسته سنجد مفید است و حجامت پشت گوش هم موثر است .
۲۷۳- درد پاها که معلول خلط کهنه است.
مرکب ۷ ( ۴۰ روزه).
۲۷۴- درد خاصره
مرکب ۹ ( رب بسباسه) روزی ۳ مثقال مصرف شود.
۲۷۵- آسیب و ضایعه نخاعی
داروی مرزنجوش جامع در بینی بریزند – انرژی درمانی – داروی پیامبر(ص ) – داروی شافیه در درمان مثرند و همچنین ۴ نوع روغن را مخلوط کنند و محل آسیب را منظم روغن مالی کنند.
۲۷۶- آرتروز گردن
حجامت انجام دهید و به خون حجامت نگاه کنید ناخن ها را کوتاه کنید و از داروهای مرکب ۱ ، شیطرج ، پماد مفاصل استفاده کنید.از نشانه های آرتروز حرارت در پاها می باشد. سویق جو ،استخوان ساز بخورید.چند روز روی زمین سخت وبدون بالش بخوابید. ناخن های دست وپا را سه روز به گردن ببندید.
۲۷۷- گرفتگی(اسپاسم)،کوفتگی ودرد(قولنج)وکشیدگی ماهیچه ها
معلول غلظت خون یا اعصاب است . پلاکتها ماهیچه ها را سفت می کنند . اگر ناشی از غلظت خون است ،استفاده از صاف کننده های خون استفاده کند.واگر ناشی از ضعف اعصاب است داروی تقویت عصب بخورد.
۲۷۸- درد سینه
استفاده از مرکب ۳
۲۷۹- کیست روی مفصل ها مانند مفصل دست
تخم کتان آسیاب شده را با سرکه مخلوط کنید و تا یک هفته روی کیست بمالید و بعد از خارج شدن محتوای کیست عسل بمالید تا درمان شود.
۲۸۰- آب آوردن زانو : ۲ علت دارد ۱-زیادی خون ۲- زیاد نوشیدن.
۲۸۱- آب آوردن مفاصل : داروی مفاصل ( مرکب ۱۱)
۲۸۲- خواب رفتن دست و پا : علت آن غلظت خون است صاف کننده خون مصرف شود.
۲۸۳- سیاتیک
ناخن های دست و پا را به صورت نا منظم روی مسیر رگ سیاتیک در پایی که درد می کند ۳ روز ببندید یا پای سیاتیک را با پارچه ای از بالا به پایین محکم ببندید و بعد انگشت کوچک یا کف پا را تیغ بزنید خون کثیف وسیاه رنگی می آید.اما ممکن است فرد از شدت درد از هوش برود.
۲۸۵- دیسک ودرد کمر وفاصله بین مهره ها
علت فاصله بین مهره ها ویا لخته شدن خون یا تنگی رگها یا کم خونی یا سیاتیک است.
اگر درد به پا میزند سیاتیک است پس عمل به نسخه رفع سیاتیک کند
اگر غلظت خون دارد عمل به نسخه رفع غلظت خون کند.
اگر کم خون است قرص خون بخورد.
داروی باز کننده عروق – روی زمین سخت خوابیدن –استخوان ساز – لبنا عسل – داروی ابن مسعود – داروی لخته خون – ماساژ مهره ها باروغن های گرم – حجامت انتهای ستون فقرات – سویق سنجد نیز مفید است.
۲۸۶-پهلو درد
مرکب ۲(زنجبیلات) – مرکب ۳ (اسارون).
۲۸۷-درد پهلو سمت راست
مرکب ۵ (داروی جامع) به اندازه ۲ جو با جوشانده زیره سیاه مصرف کنید.
۲۸۸- درد پهلو سمت چپ
مرکب ۵ (داروی جامع) به اندازه ۲ جو با جوشانده ریشه کرفس مصرف کنید.
۲۸۹-روماتیسم
انجیر و تخم شنبلیله از هر کدام یک مشت یک روز در میان بخورید. روماتیسم ناشی از رطوبت است و سردی طریفل را که رافع رطوبت است میل کنید. برای انواع روماتیسم ها داروی طریفل مفید است . داروی شیطرج برای درمان روماتیسم مفاصل مفید است.یک کف انجیر ویک کف شنبلیله بجوشانند و آبش را صاف کنند و بخورند یک روز در میان بمدت چهارمرتبه در هشت روز موقع خواب.
۲۹۰-واریس پا
حجامت ساق پا ۲ یا ۳ مرتبه انجام دهند. در بیماری واریس رگها پاره شده و سیاه و کبود می شوند استفاده از صبرزرد با سرکه ( شب تا صبح ) مفید است.
۲۹۱- بی قراری پاها و لرزش
به آب ولرم پاها را شسته و ماساژ دهید . گوشت کبک ، سویق جو ، تقویت اعصاب (پودر بابونه) استفاده کنید.

۲۹۲- نقرس ( داء الملوک= بیماری پادشاهان)
شروع آن غالبا با درد شصت پا مخصوصا در ضبحگاهان است و بعد مفصل های پا متورم می شود.شصت پا کمی براق وقرمز میشود.وبعد به اندام های دیگر سرایت میکند.انجیر زیاد بخورید شیطرج هم مفید است . داروی مفاصل (مرکب ۱۱) حجامت ساق پا انجام دهید . همچنین گوشت قرمز و صبرزرد با سرکه مفید است.
۲۹۳- پارگی رباط
رگها را جا بیندازید و داروی جمع کننده مصرف کنید تا جلوی سائیدگی و آرتروز را بگیرید . خرما و دنبه و مومیای با سرکه نیز مفید است.
۲۹۴- ورم مفاصل
سنگینی وزن و یا کم کاری تیروئید از علل آن است که باید این علت ها رفع شود.
۲۹۵- خارج کننده درد از مفاصل : مرکب مفاصل.
۲۹۶- اسپاسم (گرفتگی عضلات)
غالبا از غلظت خون است . درمان فیزیکی هم دارد غلظت خون را با صاف کننده خون رفع کنید. اگر به خاطر عصب باشد تقویت اعصاب (پودر بابونه) مصرف کنید.
۲۹۷- حرارت پا
مشکل از مهره گردن است بدون بالش بخوابید . حجامت عام انجام دهید و رویت خون حجامت از پشت سر و بستن ناخن های دست و پا روی موضع
دو روز و حنا گذاشت بر سر هم مفید است.
۲۹۸- انحراف مچ پا
فشار مرتب پاها – استخوان ساز – سویق ها جلوی معلولیت ها را می گیرد ( حتما خانم ها سویق بخورند تا فرزند معلول نداشت باشند.
۲۹۹-کیست مچ پا
تخم کتان با سرکه روی موضع بمالید و داروی شیطرج را مصرف کنید.
۳۰۰- درد دنبالچه
خرما و دنبه خوردن و مالیدن و داروی پماد مفاصل مفید است.
۳۰۱- خار پاشنه
در مصرف کلسیم زیاده روی نکند گاهی علت خار پاشنه کلسیم اضافه است. حجامت زیر پا منطقه نرمی پا و نوره هم مفید و موثر است.
۳۰۲- ضربه به استخوان در اثر تصادف و برخورد
۱-اگر ضربه به استخوان باشد: شکسته بندی – استخوان ساز.
۲-اگرضربه به تاندون باشد: داروی جمع کننده – جا انداختن رگها.
۳- اگر ضربه به گوشت باشد: مالش دادن با روغن سیاهدانه و پماد مفاصل.
۴- اگر ضربه به غضروف باشد : شیطرج.
۵- پماد مفاصل و روغن مالی به همه نوع مشکلات مفصلی مفید است.
پارگی مینیسک زانو
داروی جمع کننده(میوه سرو و..)فاصله ایجاد شده را جمع میکند.
چسبندگی تاندون
جا انداختن عصب ها وبعد،میخک را داخل یک شیشه در معرض آفتاب دو روز قرار دهید و سپس کوبیده و با عسل مخلوط کنید و روی محل بمالید. پودر بابونه نیز مفید است.
پارگی رباط پا
وقتی رباط پاره میشود سبب فاصله افتادن در زانو میشود که به آن آرتروز میگویند وزانوها ساییده میشود.که داروی جمع کننده جلوی ساییدگی وفاصله را میگیرد.ولی اول باید رگ ها را جا بیاندازید.
ورم یا آب آوردگی پاها،مفاصل وقوزک پا
اگر هر دو پا است غالبا علت آن کم کاری کلیه است مرکب ۴ و پوست و گوشت سنجد استفاده کنید همچنین آب هویج یا زنیان و گردو مصرف شود.
واگر یک پا است آسیب ناشی از خود بافت است و اگر از عصب پا است از داروی اعصاب استفاده کنید و اگر از استخوان است داروی مفاصل و استخوان ساز وشیطرج استفاده کنید.
گاهی از شکستگی استخوان یا ضربه به پا یا ارتروز یا داءالفیل یادر رفتگی لگن است.به نسخه های هر کدام مراجعه نمایید.
داء الفیل ( ورم یک پا)
علت آن نشستن بیش از اندازه در دستشویی وتجمع زیاد خلط در پاها است.باید کم کاری وضعف کلیه ها اصلاح شود. برای درمان پا را در سرکه قرار دهید و مالیدن سرکه پا نیز مفید است.
پای پرانتزی
علامت نرمی یا نازکی وکمبود استخوان است که درمان اصلی آن استخوان ساز ( عمده اش هسته سنجد) – برگ چغندر – سویق سنجد است.
زانو ها خم نمی شود
اگر علت تجمع آب و ورم باشد ،درمان آن شیطرج است.
اگر علت آن باد باشد که اجازه نمی دهد مفصل حرکت کند،تخم شنبلیله همراه با انجیر بخورد.
اگر به علت خشکی مفاصل است که باید آلو بخورد ولی زیاده روی نکند که باعث روماتیسم می شود.
ساییدگی واز بین رفتن غضروف
پماد مفاصل – مرکب ۱مفاصل – روغن مالی منظم مفاصل – شیطرج داروی بسیار خوبی برای غضروف سازی است.
کیست روی زانوها یا مچ
شیطرج مصرف کنید و تخم کتان با سرکه روی موضع بمالید.که کیست ترک میخورد.
انحراف ستون فقرات
استفاده از شافیه با آب مرزنجوش – قطره مرزنجوش جامع ورفع عوامل وریشه ها که تعدادی از عوامل در دیسک کمر آمده است.
کمر درد و دیسک
علت آن فاصله بین مهره ها یا لخته شدن خون است داروی لخته خون ، این مسعود ، استخوان ساز ، سویق جو ، وجه الظهر مفید است همچنین ماساژ به پشت مهره و حجامت انتهای مهره و حجامت انتهای مهره انجام دهند.
شکم درد همراه با کمر درد
ضمغ درخت استرک که شبیه میوه به است مفید است.
سفت کننده اعضای بدن
داروی جمع کننده.
بزرگ کننده اعضای بدن
پودر خولنجان.
درد مفاصل
داروی مفاصل.
درد مفصلی
پماد مفاصل.
خشکی مفصل
هرشب سه دانه آلو بخورد،زیاده روی نکند.
سرما را از مفاصل بیرون می کند
مرکب ۴٫
میوپاتی (ضعف عضلانی)
داروی جامع با قطره مرزنجوش، داروی پیامبر ص ، روغن بنفشه پایه کنجد ، سویق جو شسته و نشسته ، زنیان با گردو ، گشت گوسفند با شیر گاو پخته ،بخور حضرت مریم س.
تحلیل رفتن عضلات
گوشت گوسفند با شیرگاو بپزید وبخورید – داروی عقل – روغن بنفشه پایه کنجد – قطره مرزنجوش جامع – داروی شافیه با آب مرزنجوش – چرب کردن کف پاها با روغن زیتون ونمک
تومور ها وسرطانها(تومور سر،پا و..)
نسخه تومور را عمل کند مانندداروی قرص خون ، سنای مکی، طریفل ، استخوان ساز، ثفا(داروی اصلی) ،سویق سنجد ، دستور ورم،روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزد،عسل خاص نیم کیلو با سی گرم ژل رویال(صبح وشب یک قاشق با۷عدد سیاهدانه بخورد)،کنسل، هسته سیب،داروی شافیه با آب مرزنجوش.
داروی بلند شدن قد
۱-استفاده از سویق
۲-استخوان ساز
۳-چیزهایی که استخوان ها را تقویت می کند مثل هسته سنجد.
صافی کف پا
درمان ندارد ولی آسیبهای حاصل از آن مانند کمردرد و… درمان دارد.

]]>
درمان بیماری های زنان و زایمان و کودکان با طب اسلامی 2019-01-17T11:03:18+01:00 2019-01-17T11:03:18+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2298 نشون بی نشون یماری های زنان، شیردهی بارداری و نوزادزنان و کودکان۲۰۲- قاعدگی زیاد و طولانیسویق عدس و یا گشنیز+ سماق را یک شب در زیر آسمان بماند و صبح بجوشانند و یک استکان میل کنند.۲۰۳- استحاضه زیادسویق عدس – سماق رومی – تخم گشنیز.۲۰۴- درمان قطع قاعدگیحنا گذاشتن به سر، قاعدگی را باز می کند و یا داروی قاعده آور طوری که اگر مرد بخورد ادرارش خونی می شود. قطع قاعدگی یا از التهاب رحم است یا غلظت خون یا غلبه خون است . داروی ورم رحم و صاف کننده خون مفید است.جرجیر و رازیانه هم مصرف کند.۲۰۵- نا منظم بودن پریوددارو یماری های زنان، شیردهی بارداری و نوزاد

زنان و کودکان
۲۰۲- قاعدگی زیاد و طولانی
سویق عدس و یا گشنیز+ سماق را یک شب در زیر آسمان بماند و صبح بجوشانند و یک استکان میل کنند.
۲۰۳- استحاضه زیاد
سویق عدس – سماق رومی – تخم گشنیز.
۲۰۴- درمان قطع قاعدگی
حنا گذاشتن به سر، قاعدگی را باز می کند و یا داروی قاعده آور طوری که اگر مرد بخورد ادرارش خونی می شود. قطع قاعدگی یا از التهاب رحم است یا غلظت خون یا غلبه خون است . داروی ورم رحم و صاف کننده خون مفید است.جرجیر و رازیانه هم مصرف کند.
۲۰۵- نا منظم بودن پریود
داروی قاعده آور ( مرکب۶۸)- در صورت کم خونی قرص خون هم مصرف شود و برای درد قاعدگی تنظیم آن آب شوید پخته با عسل و حنا گذاشتن روی سر مفید و موثر است.
۲۰۶- مشکلات زایمان
باید قابله های قدیم را پیدا کنیم و آموزش دهند. سوره مریم را برای زن بخوانید و چند دعای دیگر که به متن نگاه کنید.
۲۰۷- نا آرامی زن باردار در خواب
مرکب ۷ ( ۴۰ روزه)
۲۰۸- حجامت خانم های باردار در ماه پنجم
ما خانم های باردار را به حجامت توصیه نمی کنیم بلکه قرص خون می دهیم.اگر ناچارباشد بکند ولی در ماه یازدهم و دوازدهم سال خوب نیست.
مولف:به نظر حقیر اگر خانم خونش زیادتر از اندازه باشد،مصرف قرص خون مضر است.پس باید خانم کم خون خونساز بخورد مانند قرص خون وبادکش وبعد حجامت کندوخانم پرخون بدون مصرف خونسازحجامت کند.
۲۰۹- افزایش شیر مادر
شیرافزا ( هر شب به اندازه ۳ فندق) میل کنید.
۲۱۰- کیست سینه 
کیست سینه بد خیم ندارد. تباشیر هندی در آب رازیانه حل کنند و بخورند. همچنین تباشیر و انیسون هم مفید است.
۲۱۱- کیست زنان
داروی زنان
۲۱۲- برای زایمان آسان
در روزهای آخر و نزدیک زایمان ، شربت زعفران و گرمی جات میل کنید سوره مریم را بخوانید. راه رفتن در ماههای آخر مفید است.
۲۱۳- ویار
برای قطع ویار میوه به – مرکب ۲ – اوشه ( نوعی خزه) پودر کنند و بخورند مرکب ۱ حالت تهوع را رفع می کند – آب به هم موثر است . اوشنه دور تنه درخت بلوط بوجود می آید و در بازار کم یاب است و سفید و خاکستری است. داروی جامع با آب و عسل هم مفید است.
۲۱۴- سقط جنین
قرص خون – فرفیون، نوعی سم است به اندازه ۳ عدس در طی سه روز ، هر شب میل کنید، که چنان دهانه رحم را می بندد که بچه سقط نمی شود. یا طبق روایت کوهان شتر را به کمر بمالند. سنا موجب سقط جنین می شود . لازم به تذکر است که فرفیون ماده سمی است و مصرف بیش از یک عدس ممنوع است، اگر احساس خروج جنین دارند سه شب استفاده کنند. سویق گندم هم از سقط جلوگیری می کند.
۲۱۵- برای درشتی جنین 
سویق به زنان باردار و بچه ها بدهید.
۲۱۶- پیشگیری از نقص عضو جنین
سویق به زنان باردار بدهید.
۲۱۷- معلولین مادر زادی 
علت اصلی آن عمل نکردن به سفارش پیامبر ص است که فرمود : قبل و بعد از بارداری سویق بخورید که برای شما فرزندی نمی آید مگر اینکه قوی باشد.
۲۱۸-پیشگیری از سزارین 
مرد وزن قبل وبعد از بارداری سویق(قاووت) بخورند. مخصوصا زن بعداز بارداری ادامه دهد.
۲۱۹- بیماریهای رحم
داروی زنان
۲۲۰- عفونت زنان
داروی زنان و اذخر با عسل و تباشیر مصرف کند و جامع با عسل استفاده کند میتواند به رحم تزریق کند عسل سیاهدانه هم مفید است.
۲۲۱- چسبندگی رحم
داروی چسبندگی رحم ( مرکب ۶۳)
۲۲۲- یائسگی زودرس 
می تواند معلول کم خونی باشد ولی طبق روایات علتش در مغز است – به سر حنا بمالند – یا التهابی در رحم است – درمانش مصرف قاعده آورها هستند مانند ابهل – جرجیر و رازیانه هم مفید است.
۲۲۳- سرحال کردن رحم
داروی آمادگی برای بارداری ( مرکب ۶۴).
۲۲۴- ترشح آب سفید از رحم
داروی ترشح رحم ( مرکب ۶۷)
۲۲۵- تغذیه در بارداری
امروز فرزند معلول و ناقص که منجر به سقط می شود. لذا اسلام شدیدا توصیه می کند. زن و مرد قبل از بارداری و زن بعد از بارداری سویق گندم و جو بخورند. زن باردار ۲ هفته پشت سرهم سویق گندم و جو بخورد تا فرزند سالم و قوی و درشت باشد. سویق گندم و جو در هفته های ۳و ۴ و ۵ مفید است کندر، به ، خرما، عسل، تره و غذای سالم در دوران بارداری توصیه می شود . خوردن به در ماه های آخر و کندر چند روز یکبار به اندازه نخود
۲۲۶- عفونت رحم
عسل سیاهدانه مفید است . اذخر – عسل – (داروی جامع + عسل ) راه دیگر درمان است و همچنین تزریق عسل موثر است.
۲۲۷- کلسیم در زمان بارداری
سویق سنجد و داروی استخوان ساز مصرف شود. هسته سنجد را آسیاب کند با برگ چغندر مصرف شود.
۲۲۸- افسردگی بارداری
سودابر ( افتیمون) مصرف شود در صورت شدید بودن افسردگی مفرح هم مصرف شود.
۲۲۹- تب و لرز در بارداری
سیب رسیده و سیب کال ، سنجد ، عناب ، اسفرزه ، سیاهدانه مصرف کنند و روغن بنفشه + کاسنی روی پیشانی بمالند.جامع با آب عسل هم مصرف کند.

۲۳۰- خونریزی زنان
داروی خونریزی زنان (مرکب ۶۹)

۲۳۱- خونریزی در بارداری ناشی از سقط جنین و باقی ماندن جفت 
برای بیرون آوردن چیزهایی که در رحم مانده است ، بهترین درمان سنای مکی – ابهل (خوراکی و دود دادن آن به رحم ) هر چیزی که در رحم مانده است را خارج می کند.
۲۳۲- خونریزی شدید قاعدگی و ایام عادت ماهانه
سویق عدس دو قاشق – درصورت درمان نشدن هر روز یک قاشق سماق میل کند تا یک هفته.
۲۳۳- ضعف تخمدان
علت آن بیشتر سردی است یا غلظت خون و کم خونی و یا جلوگیری طولانی مدت از بارداری ( طوری که اگر کسی یکسال جلوگیری کند یک سال بار دار نمی شود غالبا) از علل ضعف تخمدان است که داروی آمادگی رحم برای بارداری که عمده اش تخم شاهی است استفاده کنید. همچنین داروی باه زنان ( جرجیر) هم مفید است.پیاز مصرف کند که تخمدان را قوی میکند.
۲۳۴- تنبلی تخمدان :

داروی باه زنان ( مرکب ۷۰)
۲۳۵- کیست تخمدان :

تباشیر و آب تخم شاهی ، تباشیر و اذخر آبزن شود.سویق عدس مفید است و همچنین حجامت ساق پا انجام دهد.
۲۳۶- کولیت رحم
زایده گوشتی است باید از چیزهایی استفاده کند که گوشت اضافه را بخورد مانند نمک و قسط شیرین سفید و قسط تلخ قهوه ای. این ها را پودر کنید و در آب بریزید ودر آن بنشینید درمان دیگر آن اذخر است.
۲۳۷- التهاب رحم :

اذخر و سماق رومی.
۲۳۸-افتادگی رحم :

نشانه بیماری عفونت شدید و علت آن زاد و ولد زیاد است یک کف انجیر + شنبلیله بجوشانند داخل آن بنشینند.
۲۳۹- کیست رحم :

اذخر با تباشیر هندی مصرف شود – داروی زنان- حجامت ساق پا- سویق عدس.
۲۴۰- جلوگیری از بارداری
۱- عدم ریختن منی در رحم ۲- داروی ترکیبی مخصوص.
۲۴۱- برای چند قلو زاییدن خانم ها
دارویی هست که محرک تخمدان است اگر زیاد مصرف شود موثر است مانند باه زنان و نیت کردن اسم محمد و مهدی موجب ۲ قلوزایی می شود.
۲۴۲- تعیین جنسیت جنین
مرد کاسنی بخورد فرزند پسر می شود و اگر زن کاسنی بخورد فرزند دختر می شود. اگر نیت کند اسم محمد، باشد پسر می شود. پودر کاسنی را ۲ هفته هر شب یک قاشق مرباخوری میل شود بچه پسر می شود.
۲۴۳- افزایش احتمال بارداری
داروی باه مردان (کور) و همچنین پودر کاسنی مفید است.
۲۴۴- شیردهی به بچه قبلی در زنانی که باردار می شوند
مطلوب نیست بهتر است زنان باردار شیردهی را قطع کنند چون شیر آنها خیلی هم فایده ندارد و به بچه شیرگاو روستایی طبیعی و رقیق شده بدهید.
۲۴۵- گرگرفتگی
معلول صفراست باید صفرا بر بخورند از علائم غلبه صفرا این است که اول شب نمی توانند بخوابند واگر بخوابند صبح دیر بیدار می شوند.
۲۴۶- تنظیم هورمون خانمها
دمکرده رازیانه خوردن و حنا سر گذاشتن مفید است و داروی جرجیر و سودا بر مصرف کنند و روی موضع روغن مورچه بمالند.
۲۴۷- عدم تشکیل قلب جنین
علت آن داروهای شیمیایی است. زمان و مکان و نحوه غلط همبستری که در روایات آمده است توجه شود سویق گندم و جو قبل و بعد از بارداری زن و مرد هر دو بخورند حداقل ۲ هفته قبل از بارداری و ۲ هفته بعد از بارداری میل کنند و زیاده روی نکنند.
۲۴۸- خارش زنان : اذخر با تخم خرفه و عسل.
۲۴۹- رطوبت رحم : داروی رطوبت رحم ( سنبل الطیب)

۲۵۰- فیبر رحم : داروی فیبر رحم ( لوز) و گشنیز بجوشانند بخورند و سماق رومی هم مفید است.
۲۵۱- زخم دهانه رحم : بهترین درمان زخم به طور کلی عسل است . سعد کوفی هم موثراست قرص خون هم کمک می کند.جامع با عسل به رحم تزریق کند.
۲۵۲- ورم و غدد رحم : داروی ورم رحم ( مرکب ۶۵).
۲۵۳- درد رحم : داروی درد رحم ( ایرسا).
۲۵۴- یبوست بارداری : افتیمون که به جنین هم ضرری ندارد ، ولی سنا موجب سقط جنین می شود.مرکب۹ و سودابر مصرف کند.
۲۵۵- فاصله مناسب برای ۲ فرزند : اگر تدابیر طب اسلامی رعایت شود سه ماه فاصله کافی است.
۲۵۶- استفراغ خونی در بارداری
خون شاید ناشی از زخم باشد پس برای رفع زخم داروی جامع با عسل میل کنند و برای درمان استفراغ به نسخه ویار عمل کنند.
۲۵۷- نفخ زمان بارداری
شربت امام رضا ع ، زیره ، زنیان و مغز گردو و همچنین داروی جامع با آب زیره برای نفخ مفید است.
۲۵۸- لکه بینی در زمان حاملگی : استفاده از قرص خون توصیه می شود.

۲۵۹- علت و درمان نازایی
علل متعدد دارد مرد یا زن هر مشکلی می توانند داشته باشند اگر آب منی سفید رنگ است مرد مشکل ندارد ولی اگر رنگ منی کدر باشد یا مایل به قرمز یا صورتی باشد و سفید نباشد این مرد مشکل دارد و در مورد خانمها باید توسط قابله معاینه شود تا ورم یا فیبر یا کیست یا عفونت یا چسبندگی و … نداشته باشد و هر کدام از این موردها داروی خاصی دارد که باید درمان شود داروی آمادگی رحم و باه زنان و سویق گندم درمان نازایی زن است و در مرد داروی تین فیل است که حتی اسپرم صفر را درمان می کند.
۲۶۰- نازایی مردان
داروی باه مردان ( تین فیل) و تغذیه صبحانه تخم مرغ و پیاز و روغن زیتون وشام شیر و خرما و ژل رویال موثر است . دعای طلب فرزند از خداوند راه دیگر درمان است. کاسنی و داروی مرکب ۴ و کوَر هم مفید است.
۲۶۱- ضعف جنسی زنان : پیاز و داروی جرجیر استفاده شود.
۲۶۲- نازایی از ناحیه زنان
علت نازایی در زنان ضعف تخمدان یا فیبروم رحمی و … می تواند باشد. سویق گندم ، جرجیر ، آمادگی رحم از داروهای موثر در نازایی زنان است.
۲۶۳- خارج کردن بچه مرده یا زنده
اشنان ، زرشک ، اوشق ، سیاهدانه و داروی سنای مکی و قاعده آور هم باعث سقط جنین می شود.

۲۶۴- زیبا شدن فرزند
در ایام بارداری مادر خربزه بخورد. بِه در ماه های آخر جهت زیبایی و شجاعت و تقویت فرزند مفید است . پدر هم کاسنی بخورد قبل از انعقاد نطفه.
۲۶۵- لخته خون کنار جفت : صاف کننده خون ، داروی لخته خون ، داروی جامع با آب انغوزه مصرف شود.
۲۶۶- شب ادراری
سعد کوهی و زعفران – داروی مرکب – یک آیه قرآن داریم که آن را با زعفران روی کاغذ بنویسند و بعد با آب بشویند و در یک شیشه این آب را جمع کنند و یک دعا داریم روی زانوی بچه می بندند و بعد از قطع شدن شب ادراری باید فورا آن دعا را بردارید و الا بچه شاش بند می شود.

ورم و غده دررحم
داروی ورم رحم

التهاب رحم
در آب عسل وسیاهدانه بشیند و داروی زنان مصرف کنند.

پلیپ رحم
۱-اذخر با آب نمک
۲-نیم ساعت پودر قسط بپزد و در آن بنشیند.
۳-یا نمک و قسط را باهم بپزد و بنشیند.

تنظیم قاعدگی
یک کف سماق و یک کف تخم گشنیز در ظرفی زیر آسمان قراردهند و صبح بجوشانند آب آن را ناشتا بخورند وسویق عدس هم مفید است.

دردقاعدگی
آب شوید پخته با عسل – قرص خون –داروی ابهل- حنا گذاشتن

سن مطلوب بارداری
زن در هرسنی میتواند باردارشود البته اگر سویق گندم و جو مصرف کند.

ریزش مو در زنان شیرده
قرص خون- سویق گندم وجو – شیر

دیابت بارداری
مرکب۴- داروی قند-سویق جو

کم خونی دوران بارداری
قرص خون مصرف کند.

انحراف قوزک پای جنین درشکم مادر
مادراستخوان ساز مصرف کند وسویق گندم وجو بخورد.

خشک کردن شیر زنانم شیرده
سنا استفاده کند همچنین ازملین های دیگر هم مصرف کند.

نداشتن درد زایمان
شربت زعفران – پیاده روی – خواندن دعاهای وارده

۲۶۷-گریه و بی قراری کودک
اکثرا ناشی از سیر نشدن بچه است پس شیر کمکی بدهید یا سنگینی شیر باشد پس شیر کمکی را رقیق کنند اما شیر خشک معلوم نیست چه عوارضی دارد . شیر محلی بهتر است و اگر یبوست و شکم درد دارد، یک قاشق چای خوری آب سنا بدهید.
۲۶۸- یبوست کودکان و بزرگان
غالبا ناشی از غلبه سوداست و در مان ریشه ای آن درمان سوداست- سودابر – ملین.
البته زیاده روی نکنند – سنا مکی – گل محمدی ، البته مادر نوزاد از اینها زیاد میل نکند شیر را کاهش میدهد. مصرف روغن زیتون – بهترین درمان برای نوزاد تنقیه است – تنقیه با آب ولرم یا آب با روغن.
۲۶۸- جویدن ناخن در بچه ها
ناشی از افسردگی و مشکلات روحی روانی است . علاوه بر رفع افسردگی و مشکلات روحی شبها صبر زرد به ناخن بچه بمالید.
۲۶۹- انحراف مچ پای نوزاد در شکم مادر
مادر سویق گندم یا جو یا سنجد بخورد ، همچنین داروی استخوان سازهم مصرف کند.
۲۷۱- اوریون کودکان
پشت گوش ورم می کند. مسری است. موجب ورم بیضه می شود و اگر درمان نشود عامل عقیمی می گردد. درمان تب و استفاده از عسل سیاهدانه و داروی امام کاظم ع و داروی جامع با آب عسل توصیه می شود.

زردی نوزاد
دردوران بارداری مادر اگر از سویق استفاده کند کندر نر بجود یا خربزه و به بخورد از زردی نوزاد پیشگیری میشود. ولی درمان آن دم کرده ی سنای مکی به نوزاد دهند.

افزایش قد کودک
حجامت پشت گوش- داروی استخوان ساز-خورن سویق گندم و جو توسط مادر

گشادبودن دریچه قلب کودک
مرکب۶

جویدن ناخن در بچه ها
صبرزرد در هنگام خواب به دستش بدهید.

خون دماغ شدن کودک
سویق سیب بخورد و یا روغن بنفشه دربینی بریزند.

واکسن دوران نوزادی
جایگزین واکسن داروی امام کاظم است که سه روز در حلق کودک بریزند و بعداز آن هر ده روز یکباراستفاده شود.

افتادگی پلک کودک
داروی تقویت عصب- سرمه کافوری

ادرارسوختگی در کودکان
دال عدس و سرکه طبیعی و گلاب ترکیب شود بصورت محلول روی محل بمالند.

رفلکس نوزاد
سیر – آب به و سیب

معلولیت کودک
قبل از بارداری پدر و مادر سویق گندم وجو بخورند.

دندان قروچه
نشانه انگل است درمان انگل را انجام دهند:سرکه ناشتا یک لیوان فقط یکبار- خرما هنگام خواب ۷عدد بدون آب

پای پرانتزی کودک
استخوان ساز-سویق

تک بیضه
روغن زیتون را با خولنجان ترکیب کرده و بمالند و کاسنی وکور بخورد.

زیادشدن مایع مغزی کودک
پشت سر بالای گردن را هرماه حجامت کنند درغیراینصورت سبب کوری و فلج میشود.

جوش در سر
حجامت پشت گردن مفید است.

اسهال بچه
داروی جامع با آب مورد – عسل

خشکی پوست بچه
روغن بنفشه به سر و ابرو بمالید و در نافش بریزید.

بالابودن مردمک چشم بچه
اگر علت آن از نقص مغز باشد داروهای ترمیم کننده مغز استفاده شود ولی اگر از جن باشد درمان آن حرز و بخور حضرت مریم است.

استفراغ شیر 
علت آن کوچکی معده است.آب به یا سیب به بچه بدهید.

باز شدن زبان بچه 
جامع با آب انار

]]>
درمان بیماری های جنسی و کلیه و... با طب اسلامی 2019-01-17T11:01:54+01:00 2019-01-17T11:01:54+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2297 نشون بی نشون بیماری های جنسی، کلیه و مجاری ادرار۱۷۰- دیالیزفوری کلیه را عوض نکنند درمان آن آسان است. زنیان با گردو را مساوی پودر کنند و هر شب یک یا چند قاشق میل کنند و بعد حجامت ساق پا انجام دهند این حجامت بیماری های مزمن پا را هم درمان می کند. مرکب ۴ هم مفید است.۱۷۱- کلیه ها را گرم می کند مرکب ۴ – سنجد – زنیان با گردو.۱۷۲- سنگ کلیه :داروی جامع به اندازه یک دانه گندم با یک لیوان آب سداب یا ترب پخته ( اولویت با ترب سیاه و سفید ) مصرف شود. این نسخه توسط تعدادی از دوستان امتحان شده بیش از ۹۰ درصد درمان می بیماری های جنسی، کلیه و مجاری ادرار

۱۷۰- دیالیز
فوری کلیه را عوض نکنند درمان آن آسان است. زنیان با گردو را مساوی پودر کنند و هر شب یک یا چند قاشق میل کنند و بعد حجامت ساق پا انجام دهند این حجامت بیماری های مزمن پا را هم درمان می کند. مرکب ۴ هم مفید است.
۱۷۱- کلیه ها را گرم می کند 
مرکب ۴ – سنجد – زنیان با گردو.
۱۷۲- سنگ کلیه :

داروی جامع به اندازه یک دانه گندم با یک لیوان آب سداب یا ترب پخته ( اولویت با ترب سیاه و سفید ) مصرف شود. این نسخه توسط تعدادی از دوستان امتحان شده بیش از ۹۰ درصد درمان می کند.اگر سنگ در حالب باشد مرکب۳ مصرف کند.
۱۷۳- سنگ و زوائد رسوبی مثانه 
مرکب ۳ ( اُسارون).
۱۷۴- واریکوسل
رگی از بیضه ها که متورم میشود ( تورم و التهاب بیضه) ۱-داروی واریکوسل. ۲-خاکستر هسته خرما را با کلم پخته و با سرکه خمیر کنند و روی محل بمالند. ۳- مالیدن صبر زرد با سرکه به مدت ۲ ساعت.

۱۷۵- فتق
داروی ترکیبی فتق ( که میوه صمغ و… ) را با عسل روی فتق بمالید و داروی فتق خوردنی به اندازه یک فندق شب موقع خواب خورده شود.
۱۷۶- کیست بیضه
تباشیر و صبرزرد و سرکه خمیر شده روی بیضه مالیده شود تا سه روز بماند و تباشیر و آب کدو خورشتی یا کدو تنبل خام هم مفید است.
۱۷۷- شب ادراری 
سعد کوفی + زعفران همراه با دعایی که با زعفران نوشته میشود.
۱۷۸- ریزش ادرار
مرکب ۴ و برای قطره قطره شدن ادرار داروی ابن مسعود مفید است.
۱۷۹- سختی ادرار
مرکب ۴٫
۱۸۰- تکرر ادرار 
بدون پهلو درد باشد مشکل از مثانه است یک قاشق آسیاب شده کندر و میخک و داروی تکرر و مرکب ۳ مصرف شود.
۱۸۱- زود انزالی و ضعف جنسی بعد ترک اعتیاد
داروی تأخیری جنسی که عمده اش شاه زیره است . شاه زیره را پودر کنید ۲
ساعت قبل از نزدیکی یک قاشق میل کنید و بعد از نزدیکی به اندازه یک گندم مومیایی در یک قاشق عسل میل کنید.
۱۸۲- افزایش آب مردان
باه مردان (کوَر).
۱۸۳- سرد کننده جنسی
داروی سرد کننده جنسی ( مرکب ۷۶).
۱۸۴- عدم نعوظ مردان
داروی نعوظ.
۱۸۵- ضعف جنسی زنان 
باه زنان.
۱۸۶- ضعف جنسی مردان 
باه مردان ( تین فیل).
۱۸۷- سوزش ادرار 
اگر سوزش ادرار همراه با پهلو درد است نشانه سنگ کلیه است باید نسخه های سنگ کلیه را عمل کنید واگر بدون پهلو درد است مشکل از مثانه است مرکب ۳ را میل کنید.
۱۸۸- تیرگی ادرار
سودابر ( افتیمون) مفید است.
۱۸۹- افزایش میل جنسی
داروی تقویت هوش ( ۲ ساعت قبل از نزدیکی به اندازه ۲ فندق) مصرف شود – مرکب ۴٫
۱۹۰- عفونت مثانه
کف ابتدای ادرار نشانه عفونت مثانه است از مرکب ۳ استفاده کنید.
۱۹۱- سنگ مثانه
داروی جامع با جوشانده کاسنی مصرف شود.
۱۹۲-کیست مثانه 
تباشیر با آب کاسنی را مصرف کنید.
۱۹۳- سرطان مثانه 
لبها خشک می شود. پودر هسته سیب و ۱۰۰ مرتبه آیه لو انزلنا هذا القرآن در سوره حشر بعد از نماز صبح خوانده شود ژل رویال ۳۰ گرم با نیم کیلو عسل خالص مخلوط و صبح ناشتا یک قاشق با ۷ عدد سیاهدانه میل شود. مرکب ۳ ، ثفا ، طریفل ، سنای مکی ۵ عدد، داروی پیامبر ص مصرف کنید.
۱۹۴-افتادگی مثانه
نشانه این بیماری تند تند دستشویی رفتن است. خالی کردن زود زود مثانه باعث افتادگی مثانه می شود مرکب ۳ استفاده کنید.
۱۹۵- پروستات
روی موضع روغن عقرب بمالید تخم کدو مصرف کنید سیاهدانه شبها یک قاشق میل کنید داروهای مرکب ۱ ، مرکب ۳ ، مرکب ۴ ، پروستات ، ابن مسعود استفاده کنید داروی پروستات به اندازه ۲ فندق موقع خواب مصرف کنید.
۱۹۶- عفونت مجاری ادرار
خونریزی از مجاری ادرار نشانه این بیماری است . داروهای مرکب ۳ ، مرکب ۴ ، قرص خون استفاده شود.
۱۹۷-کیست کلیه
تباشیر و آب ترب یا سداب به همراه دارویجامع مصرف شود.
۱۹۸-کیست بین کلیه و کبد
تباشیر و آب کاسنی و سداب مصرف شود.
۱۹۹-آب آوردن بیضه ها
باید از خشک کننده ها استفاده کنید مانند سنای مکی و طریفل.
۲۰۰- کسی که یک بیضه دارد و بیضه که بیرون نیآمده
تخم مرغ و پیاز را با روغن زیتون بپزند بخورند. کاسنی و کوَرهم مفیده و خولنجان با روغن زیتون هم مفید است.
۲۰۱- داء الفیل( ورم پاها از زانو به پایین )
می تواند ناشی از کلیه ها باشد . اگر ورم یک طرف زانو باشد صبر زرد + سرکه مالیده شود . اگر هر دو پا درگیر شود، یعنی معلول کلیه است که به نسخه تقویت کلیه و دیالیز عمل شود.

خونریزی مجرای بول
اگر ازعفونت مثانه باشد مرکب۳ و اگر از عفونت پروستات باشد مرکب ۴ مصرف کند زنیان و گردو باهم مفیداست حتما قرص خون مصرف کند و از هویچ غافل نشود.

تومور مقعد
۱-عسل با سیاهدانه
۲-دعای ورم
۳-قرص خون مصرف شود
۴-طریفل
۵-ثفا داروی سرطان
۶-سنای مکی

بیرون نیامدن منی
شیر وعسل مصرف کند.

ناباروری در مردان
داروهای ترکیبی تینفیل و کور مصرف کند و همچمین پودرکاسنی مفید است شبها شام مقوی بخورد .
۳۰گرم ژل رویال با نیم کیلو عسل خالص مخلوط کرده و هر روز صبح ناشتا یک قاشق مرباخوری از این ترکیب با هفت عددسیاهدانه مصرف کنند.
هرشب شیر بنوشد خرما و هویج و انجیر بخورد و سویق نیز مصرف کند.
تخم مرغ محلی با روغن زیتون و پیازسفید بپزد و ازروز ۷قاعدگی تا ۱۴ قاعدگی هر روز صبح بخورند.
دعاهای طلب فرزند را بخوانند.

]]>
درمان بیماری های گوارشی با طب اسلامی 2019-01-17T11:00:33+01:00 2019-01-17T11:00:33+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2296 نشون بی نشون بیماری های گوارشی۱۱۰- لاغر شدنگرمی جات و خرفه قبل از غذا اشتها را می برد و لاغر میکند.۱۱- لاغری همراه با نفخ شکم مرکب ۷۱۱۲- چاق شدنحمام یک روز در میان – گوشت – سنجد – سویق – لباس نازک – سبوس گندم .۱۱۳- تقویت اشتها مرکب ۴۱۱۴- اسهالداروی جامع با آب مورد ، به اندازه ۲ عدد جو از داروی جامع باجوشانده مورد – مرکب ۱ با ظهیر هم برای اسهال خونی مفید است .۱۱۵- اسهال نوزادعسل – داروی جامع امام رضا ع را در آب مورد پخته حل کنند و بنوشند.۱۱۶- اسهال در صفراوی ها صفرا بر ( پودر خرفه) مصرف شود.۱۱۷ بیماری های گوارشی

۱۱۰- لاغر شدن
گرمی جات و خرفه قبل از غذا اشتها را می برد و لاغر میکند.
۱۱- لاغری همراه با نفخ شکم 
مرکب ۷
۱۱۲- چاق شدن
حمام یک روز در میان – گوشت – سنجد – سویق – لباس نازک – سبوس گندم .
۱۱۳- تقویت اشتها 
مرکب ۴
۱۱۴- اسهال
داروی جامع با آب مورد ، به اندازه ۲ عدد جو از داروی جامع با
جوشانده مورد – مرکب ۱ با ظهیر هم برای اسهال خونی مفید است .
۱۱۵- اسهال نوزاد
عسل – داروی جامع امام رضا ع را در آب مورد پخته حل کنند و بنوشند.
۱۱۶- اسهال در صفراوی ها 
صفرا بر ( پودر خرفه) مصرف شود.

۱۱۷- اسهال با خونریزی 
گل ارمنی را تفت دهید و بخورید.
۱۱۸- استفراغ 
مرکب ۱ برای استفراغ آب زرد یا لجن سبز صفراوی مصرف شود. پس اگر علت تهوع صفرا باشد صفرا بر ومرکب ۱ مصرف شود.
۱۱۹- تشنگی زیاد 
ناشی از غلبه صفرا است پس صفرا باید رفع شود یا مورد بنوشد یا پودر مورد یا زاج را به دست و بدن بمالد.
۱۲۰- کیست صفرا
تباشیر و سنای مکی دم کرده و مصرف کنید.
۱۲۱- تنگی روده 
در طب جدید عمل جراحی می کنند که شاید خوب نشود ولی تنقیه شکم و روده را بزرگ می کند به یک فردی دستگاه تنقیه دادیم خوب شد و این باعث شد کلی دستگاه تنقیه میان مردم پخش کرده بود. انجیر زیاد بخورید داروی جامع و کاسنی توصیه می شود که هفت برگ تازه یا خشک کاسنی را با داروی جامع در شب استفاده کنید. زیره و سنای مکی هم موثر است.
۱۲۲- سرطان انتهای روده و خونریزی
ثفا – طریفل – داروی جامع و عسل – زحیر – دستور ورم هم عمل شود- پودر سیب – عسل + سیاهدانه و…
۱۲۳- مسمومیت 
مرکب ۱ – برای همه مسمومیت ها داروی جامع با آب انغوزه.
۱۲۴- انواع مسمومیتها 
مانند خوردن یا بوئیدن مواد سمی و شیمیایی یا مارو عقرب گزیدگی و…
داروی جامع + آب انفوزه ۳ مرحله – کاشم – جامع + یک لیون جوشانده رازیانه – حجامت – تنقیه – استفراغ عمدی – سویق سیب.
۱۲۵- بیماریهای معده
مرکب ۲ (زنجفیلات) – مرکب ۳ ( اُسارون) – مرکب ۵ ( به اندازه ۲ جو با زیره سیاه ) .
۱۲۶- گرم کننده معده 
مرکب مفاصل ( یک مرتبه صبح ناشتا ۲ مثقال ) مصرف شود.
۱۲۷- برای رشد پرز معده 
هضم کننده.
۱۲۸- کولیت روده بدون اسهال 
سنای مکی + جامع.
۱۲۹- کولیت روده با اسهال 
داروی جامع با آب مورد.
۱۳۰- کولیت روده 
زحیر ( مرکب ۳۳)
۱۳۱- درمان روده 
داروی جامع به اندازه دو عدد جو با یک لیوان شربت عسل مصرف شود.
۱۳۲- جایگزین شیرین بیان و گل گاوزبان
مرکب ۲ جایگزین می باشد چون شیرین بیان و گل گاو زبان در روایات نیامده است بنده ( استاد تبریزیان) هر مشکلی داشته باشم با مرکب ۲ ظرف مدت ۵ دقیقه رفع می شود.
۱۳۳- ریفلکس
استفاده از آب به و آب سیب معده را بزرگ می کند – کم خوری – کاهش سردی و داروی مرکب۲ که درمان تمام بیماریهای معده است و داروی دیگر داروی جامع با آب زیره پخته است.
۱۳۴- انگل
زمین و تماس بدنی و شیر دستشویی و توالت و… از راهای انتقال انگل است . باید بهداشت رعایت شود مخصوصا در مدارس و مکانهای عمومی و… نشانه انگل خارش در مقعد، آب دهان زیاد و دندان قروچه است – خوردن سرکه شراب انگوری طبیعی صبح ناشتا یک قاشق مفید است و یا ۹ عدد خرما بهنگام خواب میل شود.
۱۳۵- ضعف معده
مرکب ۲ – چای زنجفیل – داروی شافیه ۴۰ روزه – کم خوری – کم نوشی – زیاد جویدن غذا – نمک قبل و بعد از غذا – آویشن و سیاهدانه بعد از غذا – به – انار – آب گرم و ولرم – سیب – نان خشک – شیر گاو روستا مفید است. و موارد زیر مضر است حمام در سیری – آب وسط غذا – پراکنده خوری – گوشت خشک و نمک سود (قوورما به ترکی) – نوشیدن آب سرد و آب جو در حمام و…
۱۳۶- یبوست 
غالبا از غلبه سوداست پس هم سودابر بخورند و هم ملین بخورند اگر یبوست مداوم دارند یا تنگی روده دارند تنقیه کنند با آب ولرم و درصورت شدت زیاد با روغن زیتون تنقیه کنند.- مرکب ۹ ( رب بسباسه) روزی ۷ یا ۸ مثقال با آب فاتر و پس از تمام شدن اسهال عسل میل شودد – سنا مکی – مغزفلوس – سودابر – پرهیز از خوردن خرما بدون آب – پرهیز از نگهداشتن مدفوع – پرهیز از آب شور نوشیدن.
۱۳۷- بواسیر یا هموروئید(ساچمه ای)
سعد کوفی – خوب جویدن غذا – رفع یبوست – میوه سرو – زیره سیاه – زرده تخم مرغ نپخته بصورت شیاف درست کنید و داخل مقعد قرار دهید – هویج – قرص خون-نخوردن آب وسط غذا .
۱۳۸- بواسیر ماده (خونریزی)
سعد کوفی (مقعد را با سعد ماساژ دهید) – قرص خون – لبنا عسل(شقاق) – رفع یبوست
از علل بواسیر موارد زیر است که باید رفع شود: یبوست – اسهال –
پرخوری – خوردن گل – نوشیدن آبی که زیر آفتاب مانده – ماهی و تخم مرغ با هم – طهارت با آب گرم و…..
۱۳۹- زخم روده
داروی زحیر ، مرکب از ۴ ماده : گل ارمنی + خریق سفید + صمغ عربی + اسفرزه. اگر زخم در انتهای روده بزرگ باشد ، تزریق عسل با داروی جامع تزریق شود قرص خون هم مفید است. داروی جامع با عسل بخورد واگر زخم در انتهای روده باشدتزریق کند.
۱۴۰- درد معده
اگر همراه با تنگی نفس است : مرکب ۲ ( داروی تقویت معده) -مرکب ۳ – مرکب ۱ – جامع + آب زیره – افطار با آب ولرم و داروی ترکیبی هاضوم نیز مفید است.
۱۴۱- کیست روده بزرگ 
تباشیر و آب عسل به روده تنقیه شود.
۱۴۲- روده تحریک پذیر
اگر اسهال دارد داروی جامع با آب مورد و اگر اسهال شدید باشد جامع با مورد ولی مقدار مورد زیادتر باشد مثلا حدود ۵۰ تا ۷۰ گرم مورد را بجوشانید و آب آن را با داروی جامع بنوشید و سویق گاورس هم مفید است.داروی تقویت عصب و صفرابر هم برای روده تحریک پذیر مفید است.
۱۴۳- زخم معده 
عسل با سیاهدانه – مرکب ۲ (زنجفیلات)- سویق گندم – چای زنجفیل – داروی جامع + جوشانده زیره و داروی جامع با عسل هم موثراست.
۱۴۴- درد پهلو چپ
احساس سنگینی می کند مرکب ۲ و داروی جامع با جوشانده ریشه کرفس و همچنین هاضوم مفید است.
۱۴۵- پهلو درد ( خاصره = ذات الجبت)
مرکب ۲ – مرکب ۳ – جامع با زیره (پهلوی راست) جامع با ریشه کرفس ( پهلوی چپ) – مرکب ۹ مصرف شود.
۱۴۶- قولنج 
معلول غلظت خون است و درمان آن صاف کننده خون است و اگر علت آن ورم روده باشد جامع با آب زیره وسنای مکی و طریفل و کاسنی تازه به تعداد۷برگ درشب داروی قولنج است.
۱۴۷- هضم کننده غذا
مرکب ۷ ( ۲ ماهه) – مرکب مفاصل – هضم کننده
۱۴۸- اسید معده
عسل + سیاهدانه – مرکب ۲ ( زنجفیلات) – آرد گندم – چای زنجفیل – داروی جامع + زیره.
۱۴۹- اسید خورده و مری سوخته
هر روز ۲ قاشق روغن گل سرخ و ۵/۱ قاشق سرکه را مخلوط کرده میل کنند در صورتی که نتواند باید قطره قطره بخورد و لو اینکه ۳ ماه طول بکشد.
۱۵۰- ضایعه گوارش و رسوبات و غذایی که به سنگ تبدیل شده است
قسط هندی با نمک و آب باران ۲ با در روز – داروی جامع ۳ عدد و آویشن ۳ شب پشت سرهم مصرف شود.
۱۵۱- درد شکم 
۱-به پهلو سرایت کرده و نیمی از بدن گرم و نیمی از بدن سرد می شود علت آن غلبه صفرا و غلبه بلغم است. لبنا عسل و داروی جامع مصرف شود.
۲-گاهی درد شکم به کمر سرایت می کند و باعث تهوع می شود مرکب ۱ – مرکب ۴ – مرکب ۲ – داروی جامع با آ ب زیره مفید است.
۱۵۲- عسل، میکروب کش
بهترین میکروب کش عسل است. حتی عسل هایی که از ۳ هزار سال پیش در احرام مصر یافت شده اند میکروبها نتوانسته اند در عسل تأثیری بگذارند.
۱۵۳- کیست گوارشی
تباشیر و آب عسل.
۱۵۴- کولون روده بزرگ
ورم می کند و خروج مدفوع به سختی انجام می گیرد. کاسنی هم پیشگیری و هم درمان می کند. داروی جامع امام رضا ع با آب زیره سنای مکی با گل محمدی مفید است.مرکب ۲ و خرودن انجیر هم بسیار موثراست.
۱۵۵- شقاق مقعد
با پودر سعد مقعد بعداز دستشویی مقعد را بشویند.
۱۵۶- تمیز کننده مقعد 
پودر سعد مقعد
۱۵۷- پلیپ روده همراه اسهال
داروی جامع با آب مورد
۱۵۸- پلیپ روده همراه با یبوست 
سنای مکی با گل محمدی
۱۵۹- درد پهلو از جلو شکم به سمت چپ و راست 
داروی جامع و زیره و مرکب ۹ مفید است.
۱۶۰- ورم ناف
فتق مالیدنی و فتق خوراکی مصرف کنید.
۱۶۱- دل درد 
مرکب ۱ – مرکب ۳ – داروی جامع با آب زیره و برای دل درد بعد از غذا داروی هاضوم (هضم کننده) مصرف کنید.
۱۶۲- شکم درد همراه با کمر درد
صمغ درخت اِسترَک که شبیه میوه به است و لبنا عسل هم مفید است.
۱۶۳- دل پیچه 
مرکب ۳
۱۶۴- ورم شکم 
مرکب ۳ (اُسارون).

۱۶۵- سرطان معده 
داروهای سرطان را مصرف کنید. ثفا – پودر هسته سیب – عسل+ سیاهدانه.
۱۶۶- برسام( التهاب پرده دیافراگم) 
مرکب ۱ مرکب ۷ ( ۲۰ ماهه).
۱۶۷- شوسه( التهاب دیافراگم و التهاب درونی) 
مرکب ۵ ( داروی جامع) به اندازه ۲ عدد جو با زعفران مخلوط و روی سینه ضماد شود.
۱۶۸- آب آوردن شکم
طریفل خشک کن است و آب های بدن را خشک می کند – مرکب ۱ – سنای مکی اسهال می آورد و از بدن دفع می کند. باید منشأ آب شناسایی و اصلاح شود از قلب یا سیروز کبدی یا کم کاری کلیه و … باشد. باید اصلاح شود.
۱۶۹- باد شکم و نفخ 
مرکب۳٫

دیابت نوع ۲
آب کدو بخورد و سویق گندم هم تنظیم کننده قندخون است مرکب ۴ هم داروی دیگر است.

سرطان انتهای روده
داروی سرطان ثفا را مصرف کند زحیر و سنای مکی و طریفل هم مفید است و داروی جامع با عسل به داخل روده تزریق کند و دعای ورم بسیار موثر است.

کولیت روده
اگر اسهال ندارد از سنای مکی استفاده کند اگر اسهال دارد جامع با آب مورد مصرف کند.

سرطان غده تیموس
داروی پیامبر و ثفا وطریفل مصرف کند دعای ورم هم مفید است گوشت گوسفند را با شیرگاو بپزدو بخورد .

سنگ صفرا
داروی جامع با۵۰گرم سنای مکی بمدت سه مرتبه ولی اگر سنگ سخت و مقاوم باشد داروی جامع با۲گرم سقمونیا مصرف کند سقمونیا سمی است باید کم مصرف شود.و راه دیگر اینکه ۳۰عددهسته خرما را بجوشانید و آب آن را میل کنید.

کیست صفرا
تباشیر با سنای مکی دم کرده و بخورد.

آپاندیس
۵۰گرم عسل خالص با ۲۱دانه سیاهدانه ولی اگر آپاندیس بترکد عسل بخورد.

]]>
درمان بیماری های قلبی با طب اسلامی 2019-01-17T10:59:08+01:00 2019-01-17T10:59:08+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2295 نشون بی نشون قلب و خون و عروق۹۲- روماتیسم قلبیطریفل – تقویت کننده های قلب مانند به دانه – قرص خون – داروی جامع با آب به دانه.۹۳- برای منظم کارکردن قلبمرکب ۴۹۴- کمبود هموگلوبین خون قرص خون (مقل ازرق).۹۵- رگ اضافی در قلبشخصی که هر چه رگ اضافی را می سوزانند باز هم می روید ، قرص خون برای همه بیماری های قلب موثر است به جز گرفتگی عروق – شافیه ( نصف گردو موقع خواب) هم مفید است.۹۶- بیماری بهجتگلبولهای خون به دیواره های رحم حمله می کنند و چشم ها قرمز می شود در مانش قرص خون – داروی پیامبر ص – سنای مکی است.۹۷ قلب و خون و عروق
۹۲- روماتیسم قلبی
طریفل – تقویت کننده های قلب مانند به دانه – قرص خون – داروی جامع با آب به دانه.
۹۳- برای منظم کارکردن قلب
مرکب ۴
۹۴- کمبود هموگلوبین خون 
قرص خون (مقل ازرق).
۹۵- رگ اضافی در قلب
شخصی که هر چه رگ اضافی را می سوزانند باز هم می روید ، قرص خون برای همه بیماری های قلب موثر است به جز گرفتگی عروق – شافیه ( نصف گردو موقع خواب) هم مفید است.
۹۶- بیماری بهجت
گلبولهای خون به دیواره های رحم حمله می کنند و چشم ها قرمز می شود در مانش قرص خون – داروی پیامبر ص – سنای مکی است.

۹۷- سوراخ قلب و تنگی دریچه قلب
قرص خون و داروی شافیه و داروی جامع با آب به و کدو حلوایی مفیداست.
۹۸- عدم تشکیل قلب جنین
علت آن داروهای شیمیایی است زمان و مکان و نحوه غلط همبستری که در روایات روش های صحیح آمده است – سویق گندم و جو قبل و بعد از بارداری زن و مرد هر دو بخورند حداقل ۲ هفته قبل از بارداری و حداقل ۲ هفته بعد از بارداری میل کنند و خیلی زیاده روی نکنند.
۹۹- تنگی دریچه آئورت ومیترال
مرکب ۶ قرص خون برای تنگی میترال مفیداست و قرص خون– کدو حلوایی – داروی جامع + آب به برای تنگی آئورت .
۱۰۰- هموفیلی
قرص خون مرکب۶٫
۱۰۱- لوپوس
یک بیماری خونی است قرص خون مرکب ۶ و داروی پیامبر ص مفید است.
۱۰۲- کمبود انسولین
پانکراس و لوز المعده در کنار هم هستند و انسولین مواد قندی را داخل سلول می کند و در برخی افراد کمتر تولید می شود ، روغن های مایع و جامد نیز با افزایش چربی خون مانع تولید انسولین می شود و فرد دیابت می گیرد. درمانها : داروی قند – مرکب ۴ و سویق جو درمان دیابت هستند خود جو هم دیابت خون را تنظیم می کند در غذاها بریزند.

۱۰۳- خون دماغ
علت آن می تواند صفرا یا غلبه خون یا سودا هم باشد یعنی حرارت و خشکی . چون خشکی موجب شکنندگی می شود درمان آن ۱-ریختن روغن در بینی ۲- خوردن سویق (پودر) سیب ( پودر سیب را تفت دهید و بخورید).
۱۰۴- نوزاد که شیر به دهانش می آید 
از علل آن حجم شیر را زیاد دادن است پس حجم شیر را کم کنند و دفعات شیر دادن را زیاد کنند.
۱۰۵- خواب رفتن دست و پا
از علل آن غلظت خون و یا سردی و بلغم خون است مصرف صاف کننده ها ی خون مانند کاهو و داروی صاف کننده و بلغم زدا و سودا زدا مفید است.
۱۰۶- نبض ضعیف
به دانه و تقویت کننده های قلب مفید است.
۱۰۷- لخته های خونی در بدن PNH(مغز،قلب و..)
در واقع سختی و لخته شدن ، بلغم است که دست و پا یخ می زند درمانش همان درمان لخته و بلغم است مانند خوردن گرمی ها ، کاهش سردی ها ، دوش آب داغ ، طریفل و داروی لخته خون (مرکب ۲۱) ،قطره مرزنجوش با داروی جامع،شافیه+ آب دمکرده مرزنجوش ،خود مرزنجوش مقوی مغز است.همچنین پشت به آفتاب نشستن هم مفیداست.
اختلال در غده تیموس
در جناق سینه قرار دارد اگر مواد سمی ترشح کند عضلات از کار می افتد حتی ممکن است پلک چشم هم بیفتد درمان آن درمان همه مسمومیت ها است که همان داروی جامع با آب انغوزه است.
برای سرطان غده تیموس، داروی پیامبر ص ، سویق ، گوشت گوسفند پخته در شیر هم مفید است . ثفا، سنای مکی ، طریفل هم استفاده شود که برای سرطان غده تیموس مفید است.
صدف
پوست پوست شدن و پولک مانند شدن – فصد یا حجامت مچ پا هر ۲ هفته یکبار(۳ مرتبه) – مرکب ۱ ( ۱۰ مرتبه) و مرحله آخر پوستی مالیدنی.

فشارخون پایین
مرکب۶(قرص خون) درمان آن است.

چربی خون
از روغن شحم گاو استفاده کنند و درمان دیگر آن داروی ترکیبی چربی خون است و سنای مکی هم مفید است ولی استفاده زیاد آن باعث یبوست شدید میشود و باید به فاصله سه تا یک هفته مصرف شود.

گرفتگی عروق قلب
۱-اسفند را کف مال کرده تا گرده سمی آن از بین برود ۲گرم تا ده گرم قورت دهند و دندان نزنند.
۲- داروی تقویت قلب
۳-گوشت گوسفند باشیرگاو بخورند.
۴-ادرارشتر
۵-داروی ترکیبی بازکننده عروق
۶-داروی شافیه موقع خواب نصف گردو بمدت ۴ماه مصرف کند.

پلاکت بالای خون
حجامت کنند و از داروی صاف کننده مصرف کنند.

کم خونی
قرص خون(مرکب۶) و آب شوید باعسل مفید است افراد کم خون تره زیاد بخورند.

سرطان خون
قرص خون استفاده کنند و حجامت بکنند

تپش قلب
خوردن کاهو و انار وآلو و عناب و به و برگ چغندربرای تپش قلب مفید است داروی جامع با آب زیره ، صاف کننده ی خون، مرکب ۴ و۲ از داروهای تپش قلب هستند.

آلرِژی
صاف کننده خون مصرف شود.

آسم
۱-داروی جامع با آب رازیانه
۲-ادراربچه شترهمراه با شیرآن روزی سه لیوان بمدت سه روز
۳-داروی ترکیبی آسم(کاشم)
۴-مرکب ۲
لازم بذکراست که فردمبتلا به آسم از تخم مرغ آب پز پرهیزکند.

سرطان غدد لنفاوی
داروی پیامبر و ثفا مصرف شود و سرکه و تخم کتان را مخلوط کنند و روی موضع قرار دهند.

تنگی نفس
تنگی نفس سه حالت دارد اگر انسان درهنگام راه رفتن نفس کم می آورد علتش گرفتگی رگ قلب است و درمان آن داروی بازکننده ی عروق، ادرار شتر،اسفند،است.
اگر درحال نشسته یا خواب نفس کم می آورد آسم است و درمان آن داروی جامع با آب رازیانه و داروی کاشم است.
اگر بعداز غذا تنگی نفس می گیرد علتش معده است و درمان آن داروی جامع با آب رازیانه سه مرحله ، سنای مکی، هاضوم (داروی ترکیبی) و مرکب ۲است.

کیست دستگاه تنفسی 
تباشیر با آب رازیانه مصرف کند.

عفونت ریه
داروی جلمع با آب رازیانه مصرف شود.

]]>
درمان تمامی بیماری های گوش ووحلق و بینی با طب اسلامی 2019-01-17T10:51:02+01:00 2019-01-17T10:51:02+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2294 نشون بی نشون چشم ۷۱- افتادگی پلک بیشتر معلول ضعف اعصاب است مقوی اعصاب مصرف کنید و یا معلول گشاد بودن مردمک چشم و ضعف چشم نیز می تواند باشد.غلبه بلغم هم می تواند علتش باشد که باید بلغم را درمان کند.۷۲- سیاهی زیر چشم درمان آن با قرص خون و صاف کننده خون و سودابر است و روغن بنفشه با آب زیره را زیر چشم (پماد دور چشم) بمالید.۷۳- زردی چشم : مرکب۳٫۷۴- مویی که در چشم روییده : مرکب ۷ ( ۴۰ روزه).۷۵- تاری چشم : مرکب ۷ ( ۴ ماهه)آب مرواریددارویی بنام سرمه نشادر داروی سوزناکی است که از فلفل سفید و دارفلف چشم 
۷۱- افتادگی پلک 
بیشتر معلول ضعف اعصاب است مقوی اعصاب مصرف کنید و یا معلول گشاد بودن مردمک چشم و ضعف چشم نیز می تواند باشد.غلبه بلغم هم می تواند علتش باشد که باید بلغم را درمان کند.
۷۲- سیاهی زیر چشم 
درمان آن با قرص خون و صاف کننده خون و سودابر است و روغن بنفشه با آب زیره را زیر چشم (پماد دور چشم) بمالید.
۷۳- زردی چشم : مرکب۳٫
۷۴- مویی که در چشم روییده : مرکب ۷ ( ۴۰ روزه).
۷۵- تاری چشم : مرکب ۷ ( ۴ ماهه)
آب مروارید
دارویی بنام سرمه نشادر داروی سوزناکی است که از فلفل سفید و دارفلفل تشکیل شده است سرمه سنگ اثمد از آب مروارید و آب سیاه جلوگیری می کند.پیامبر(ص) هرشب سرمه می کشیدند هفت مرتبه و درمان آن
۱-سرمه عنابی
۲-سرمه نشادر،مقداری سرمه بکشید یک ساعت تحمل کنید سپس بشویید.
۳-و بعداز آن سرمه اثمد بکشید.
درمان کوری و ضعف چشم
۱-داروی شافیه ۱۶ماهه حضرت موسی(ع) برای شبکه چشم وکوری موثراست.
۲-سرمه اثمد
۳-سرمه کافوری
۴-داروی بلغم.
قوزقرنیه
۱-سرمه کافوری
۲-داروی شافیه ۱۶ماهه
۳-سرمه اثمد.

التهاب وآب آوردن شبکه چشم
۱-سرمه اثمد بهترین درمان آن است.
۲-سرمه کافوری هم خالی از تاثیر نیست.

درد چشم
۱-مرکب۳
۲-سرمه عنابی.

ناهمواری قرنیه چشم
سرمه کافوری(ترکیبی از صبرزرد مرمکی و کافور است.)
خشکی در چشم
۱-بهترین درمانش خوردن زیاد عدس است خاصیتش این است که اشک چشم را زیاد می کند و قلب را نازک می کند.
۲-سرمه کافوری نیزمجاری اشک چشم را زیاد می کند.
درمان ضعف بینایی و آب سیاه و کوری
۱-استفاده از سرمه کافوری
۲-سرمه اثمد
۳-بطورکلی داروی شافیه ۱۶ماهه
داروی شافیه را با آب باران تازه مخلوط کنند سپس حدود ۸روز سرمه بکشد یا در چشم بریزد روزی سه مرتبه(صبح-اول شب-آخرشب).
لکه های داخل چشم
سرمه کافوری و اثمد مفیداست.
تاری زیر چشم
قرص خون و صاف کننده خون و پماد دور چشم(روغن بنفشه +آب زیره) موثراست.
خونریزی چشم بعد از جراحی
قرص خون جلوی خونریزی را می گیرد. حجامت کمر یا حجامت سر نیز فشار چشم را کم میکند.و سرمه کافوری هم استفاده کند.
گل مژه
سرمه کافوری بکشد نمک روی آن بمالند و آردجو وشیربزمخلوط کنند و روی آن بمالند.
علایم فشار چشم
احساس نبض ورگ زدن در چشم واحتمال قرمزی چشم
گوش

اختلال در مایع گوش 
که باخوردن پودر سداب وریختن روغن سداب در گوش درمان میشود.

کری مادرزادی
داروی شافیه ۲۰ماه را با کندر همراه با آب باران حل کرده و در گوش بچکاند و روز سوم در بینی بچکاند و اضافه آن را روی سر بریزد .

درمان کسی که عصب شنوایی اش را ازدست داده و سمعک هم فایده ندارد
داروی شافیه ۲۰ماهه باکندر مخلوط کرده در گوش بریزند و روغن سداب هم مفیداست.

پارگی پرده گوش
استفاده از روغن سداب و مخلوط پنیر محلی خیلی کهنه با شیر زنی که پسردارد(پنیرحداقل یکسال ازآن گذشته باشد و نرم وآسیاب کنند)

درد گوش کودک و بزرگ
خردل و کنجد را مخلوط کرده و روغن آن را بگیرند و درگوش بچکانند از روغن سداب قویتراست.
شبها در گوش خود پنبه بگذارد که البته این برای پیشگیری است.

صدای زنگ گوش
روغن سداب یک مقداری مومیایی اضافه کنیدواستفاده کنید.
دهان و دندان

۷۵- زیاد بودن آب دهان 
طریفل (یک فندق ناشتا) استفاده کنید. (مرکب ۱۴٫)
۷۶- محکم کردن دندان و لثه ها
استفاده از نمک دریا + سرکه به عنوان خمیر دندان – مسواک با چوب اراک – حنا به سر گذاشتن – خوردن پیاز.
۷۷- پایین آمدن سقف دهان 
قرقره کردن سرکه مخلوط با آب بعد از خوردن شیرینی.
۷۸- از هم جدا شدن و کجی دندانها 
باز نگه داشتن دهان موقع خواب- حنا بر سرگذاشتن – انفیه کردن – مصرف باد زداها.
۷۹- ایمپلنت دندان 
پودر دندان – سعد کوفی – عسل با سرکه مضمضه کنید.
۸۰- لب شکری 
بخور حضرت مریم س موثر است.

۸۱- تبخال 
روغن بنفشه روی ابروها بمالید و زبان و مایعات روی آن نزنند و روی آن روغن بمالند تا زودتر خوب شود.
۸۲- کیست دهان 
تباشیر و آب انار مصرف کنید.

درد لثه و دندان
چوب مسواک که چوب اراکی میگویند مسواک بزنند.
سرکه و عسل بصورت مساوی مخلوط و مزه مزه کنند.
حجامت زیر چانه
روغن هندوانه ابوجهل یک قطره از آن را در گوشی که در طرف دندانی که درد میکندمیریزد.
مسواک زدن با داروی ترکیبی هلیله وعاقرقرحا و خردل است.

پوسیدگی و پرکردن دندان
برای پرکردن یک نخ کتان را آغشته به روغن ابوجهل کنند ومحکم و بافشار در سوراخ دندان قرار دهند و سه شب این کار را انجام دهند ولی اگر دندان سوراخ ندارد و به ریشه رسیده روغن را درگوش بریزند.

زردی دندان
شستن دندان ها با نمک دریا و خوردن خربزه بدون قاچ کردن با چاقو و مسواک زدن با پودر دندان مفید است.

کیست و عفونت لثه
۱-پودر دندان
۲-حجامت زیر چانه
۳-قرقره کردن نمک موثراست.
۴-استفاده ازمیخک
۵-مضمضه سرکه با عسل

ترک روی زبان
داروی جامع با عسل مخلوط و روی زبان بمالند.
تلخی دهان
۱-خوردن پیاز
۲-آب ولرم
۳-سعدلثه
۴-آب آسمان
۵-مسواک با زیتون

لکنت زبان
داروی ترکیبی بنام لکنت زبان خیلی موثراست و مومیایی را درآب مرزه حل کرده و ریز ریز بخورد . همچنین سنگ نوشادر را در آبی که از ماست جدامیشود قرار میدهیم و زبان را با آن میساییم.

بوی بد دهان
۱-خوردن پیاز و تره و خرمای برنی و خربزه و مویز و اذخر
۲-خضاب و سرمه کشیدن
۳-پایان دادن غذا با ریحان کوهی
۴-پودر دندان
۵- افطار با آب گرم
۶-قرار دادن سعدکوهی در دهان

آفت و برفک دهان
۱-حجامت زیر چانه
۲-صاف کننده ی خون
۳-حنا به داخل دهان بمالد بمدت ۵الی ۱۰دقیقه

]]>
درمان سرطانها و بیماری های سخت با طب اسلامی 2019-01-17T10:50:26+01:00 2019-01-17T10:50:26+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2293 نشون بی نشون سرطانها۱-سوره حمد روزی ۷۰ بار بر بیمار بخوانند ۲-پودر هسته سیب ۳-آب مرزنجوش مخلوط و در بینی بریزند. ۴- سنا مکی۵- اگر بیمار رطوبت دارد طریفل استفاده شود. ۶- ثفا(داروی اصلی)۷- روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزند ۸- شافیه.۶۰- سرمای شدید سربلغم زدا – قرص خون – کاهش سردی و افزایش گرمی – صاف کننده خون.۶۱- لخته خون در مغزقطره مرزنجوس با جامع یا داروی شافیه مخلوط کنید ودر بینی بریزند – داروی لحته خون – صاف کننده خون – بازکننده عروق مفید است.دوش آب داغ ، طریفل و خود مرزنجوش مقوی مغز است.۶۲- درمان اعتیادش سرطانها
۱-سوره حمد روزی ۷۰ بار بر بیمار بخوانند ۲-پودر هسته سیب ۳-آب مرزنجوش مخلوط و در بینی بریزند. ۴- سنا مکی۵- اگر بیمار رطوبت دارد طریفل استفاده شود. ۶- ثفا(داروی اصلی)
۷- روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزند ۸- شافیه.
۶۰- سرمای شدید سر
بلغم زدا – قرص خون – کاهش سردی و افزایش گرمی – صاف کننده خون.
۶۱- لخته خون در مغز
قطره مرزنجوس با جامع یا داروی شافیه مخلوط کنید ودر بینی بریزند – داروی لحته خون – صاف کننده خون – بازکننده عروق مفید است.
دوش آب داغ ، طریفل و خود مرزنجوش مقوی مغز است.
۶۲- درمان اعتیاد
شاخ و برگ اسفند طبق روایات نئشه آور است و اعتیاد آور نیست ۲ تا ۱۰ گرم میل کند. اسفند را جایگزین مواد مخدر کنید.مواد مخدر بی حس کننده هستند.در مار گزیدگی یا عقرب گزیدگی میتوان از مواد مخدر استفاده کرد.
۶۳- لرزش گردن( دیستونی گردن)
مانند سایر لرزشها علل رفع شود. مانند نسخه های تقویت اعصاب عمل شود.
۶۴- بیماریهای اعصاب و روان وضعف اعصاب
مواردش مختلف است باید علتها را رفع کرد از جمله علل مشکلات اعصاب و روان غلبه صفرا یا سودا یا بلغم یا کم خونی یا غلظت خون یا یبوست یا جن زدگی و..است که اول باید این موارد رفع شود.وبعد برای تقویت اعصاب موارد زیر مفید است.
قطره مرزنجوش + جامع و قطره روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزند. – داروی تقویت اعصاب – دمکرده بادرنجبویه با دارچین- پیاز – پودر ودمکرده بابونه – مویز ۲ عدد ناشتا و … نیز موجب تقویت اعصاب است.
بیماری های روانی نیز غالبا ناشی از تاثیر جن یا غلبه مزاج است.همراه با اصلاح مزاج بخور حضرت مریم(س) – داروی عقل- تقویت اعصاب – مفرح مفید است.
۶۵- بوتیس
معلول جن است یا همبستر شدن هنگام قاعدگی است. بخور حضرت مریم س – مصرف زیاد کننده های عقل و مغز – چکاندن روغن بنفشه در بینی نیز مفید است.
۶۶- حواس پرتی 
مرکب ۷ ( داروی شافیه ۹ ماهه)
۶۷- ضایعه یاقطع نخاع در اثر تصادف و ضربه و غیره
روغن بنفشه پایه کنجد یا قطره مرزنجوس با داروی جامع در بینی بریزند – داروی شافیه برای فلج – داروی پیامبر ص – روغن ۴۰ گیاه یا تعدادی از روغن های گرم روی محل بالید – سویق جو شسته بخورد و…
۶۸- اسپاستیک پاراپلژی ( بی حسی و سردی اندام تحتانی):
معلول غلظت خون است صاف کننده بخورد.
اگر پاها سرد میشود داروی جامع با آب انغوزه توصیه میشود.
۶۹- انواع سرطانها ، تومور، ورم های بدخیم وخوش خیم وغده ها(تبرزیان)
۱-چند دعا که در صفحه ۶۳ و ۶۴ از جلد ۱ از طب المصطفی آمده است مانند سوره حشر و آیه لو انزلنا هذا القرآن …. تا آخر سوره حشررا بر بیمار بخوانند و ببندند.
۲-داروی ثفا (زنیان یا تخم شاهی یا خرفه).
۳- سکبینج ۴-پودر هسته سیب ۵-پودر خرچنگ ۶-طریفل ۷- سنا مکی ۸-ژل رویال ۹- (عسل خالص نیم کیلو+ژل رویال سی گرم ) یک قاشق صبح ناشتا با هفت عدد سیاهدانه بخورد ۱۰- قرص خون ۱۱- داروی کنسل ۱۲- شافیه با آب مرزنجوش ۱۳- روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزد. ۱۴- سویق سنجد
۷۰- جویدن ناخن در بچه ها (تبریزیان)
ناشی از افسردگی و مشکلات روحی روانی است علاوه بر رفع افسردگی و
مشکلات روحی شبها صبر زرد به ناخن بچه بمالید.
سرگیجه
اگر هنگام بلند شدن،چشم تار میشود یعنی کم خونی دارد ودرمانش قرص خون است.والا یافشار خون دارد که باید حجامت کند.یابخاطر اختلال در مایع گوش است.که باخوردن پودر سداب وریختن روغن سداب در گوش درمان میشود.یا اینکه غلبه صفرا دارد،که در اینصورت ممکن است همراه تهوع هم باشد، نسخه صفرا را عمل کند.
پریدن رگ عصبی(اختلاج)
یک بیماری مستقل است.علتش گناه است.وضعفی در عصب به وجود می آید.پس ترک گناه وداروی تقویت عصب مصرف نماید.
سردردها
سردردها علتهای متفاوتی دارندمثلا ناشی ازغلبه صفرا یاغلبه خون یاغلبه بلغم یاسینوزیت یاضعف چشم یاالتهاب بینی یایبوست و..است.که باید شناسایی ودرمان ریشه ای شوند.امادرمانهای عمومی:
۱-روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزید.
۲-اگر باروغن بنفشه خوب نشد،روغن بنفشه را باکاسنی تازه واگر کاسنی تازه نشد با پودر کاسنی خشک مخلوط کنید وجلوی پیشانی بمالید.
۳-داروی سعوط ۴- صاف کننده ۵حجامت سر ۶- خوردن آب ولرم قبل از حمام ۷- ریختن آب گرم ۵بار روی سر قبل از حمام
میگرن
میگرن به دلیل گشادی بیش از حد رگهای داخل سر است.که باعث میشود وقتی خون به این رگها میرسد سرعت بیشتری میگیردوشخص احساس ضربان ونبض در این ناحیه میشود.امادرمان:
۱-روغن بنفشه پایه کنجد در بینی بریزید.
۲- روغن نفشه پایه کنجد را با پودر کاسنی مخلوط کنید وبه پیشانی بمالید.
۳- باآب گرم افطار کنید.
۴- اگر صفراوی است،صفرابر بخورد.
۵- داروی شافیه۱۵ماهه ۶- خوردن سیاهدانه ۷- خوردن آب باران ۸- بستن سر باپیشانی بند محکم ۹-خضاب کردن
درمان درد شقیقه
در این نوع سردرد یکطرف سر درد میکند.
۱- روغن بسباسه(پوست جوزبویا)را با روغن بنفشه مخلوط کنید ودر سوراخ بینی هرطرف بینی که درد میکند بریزید.
۲- داروی شافیه شش ماهه(به اندازه یک عدس آنرا با روغن بنفشه مخلوط کنید ودر سوراخ بینی میریزید)
۳- قبل از حمام هفت کف آب گرم روی سر بریزید.
۴- هنگام خروج از حمام پاها را بشویید.
۵- مرکب۳ ۶- ماهی تازه غیرپروشی(طبیعی) بخورید.
درمان کیست کنار مغز
مقداری سداب یا مرزنجوش را بجوشانیدتایک لیوان آب آن بماند.وبعد تباشیر را با آن آب مخلوط کنید وبخورید.درمان همه کیستها تباشیر است.ولی نیاز به حمال دارد.
کوچک شدن مغز
داروی عقل – بخور حضرت مریم(س) –داروی پیامبر(ص) – مصرف موادی که عقل را زیاد میکند.مانند خرفه، کدو،کرفس ،کندر و..
زیاد بودن مایعات مغزی
بامخلوط سیاهدانه وکندش سعوط کند.- خرما بخورد وبعد آب نخورد
-داروی طریفل
فلج ها
۱-داروی مرزنجوش مخلوط با داروی جامع در بینی ریخته شود.
مقداری مرزنجوش درچهار لیوان آب بجوشد تا یک لیوان بماند.بعد جامع امام رضا(ع) یک عدد اضافه ومخلوط شود.وآخر شبها دو قطره به فاصله نیم ساعت در بینی بریزید.
۲- هر روز میوه به شیرین بخورید.
۳- هر سه روز یکبار گوشت گوسفند را درون شیر بپزند وبخورند.
۴- هر شب دو قاشق مخلوز پودر زنیان باپودر گردو بخورند.
۵- داروی شافیه به اندازه یک نخود با داروی جامع امام رضا(ع) مخلوط ومصرف شود. ۶- بخور حضرت مریم(س) ۷- داروی پیامبر(ص)
آبسه در سر که حرکت هم میکند.
قطره مرزنجوش باجامع در بینی – سرمه کافوری – جامع با عسل
ام اس
ام اس نیز نوعی فلج است. داروی پیامبر(ص) – قطره مرزنجوش جامع در بینی – سویق جو شسته ونشسته – بخور حضرت مریم(س) – حرز همراه داشته باشند –داروی عقل
کما
قطره مرزنجوش جامع در بینی هر شب – داروی پیامبر(ص) – عسل وسیاهدانه – روغن بنفشه پایه کنجد – خواندن سوره صافات ویس بر بیمار – انتقال به محل نماز
تشنج مغزی حین تولد
کیسه آب تمام شده و به دلیل عدم رسیدن فرمان تشنج رخ می دهد. روغن بنفشه پایه کنجد ، طریفل ، تشنج(انغوزه)، عقل ، جامع با آب انار و بخور حضرت مریم س استفاده شود.
تشنج وصرع
غالبا معلول اشتباهات حین انعقاد نطفه است.مانند انعقاد بدون بسم الله یا اول ووسط وآخر ماه و..است.که در این صورت جن وشیاطین در نطفه مشارکت میکنند و..وبهترین درمان موارد زیر است.
بخور حضرت مریم(س) همراه با دعای مخصوص – آب سداب با سرکه جن را میکشد – داروی تشنج در اول وسط وآخر ماه – روغن بنفشه پایه کنجد – جامع با آب انار – همراه داشتن حرز علی(ع) – داروی عقل
غش
بریک لیوان آب حمد وآیت الکرسی بخوانید وروی صورت بیمار بریزید – بین دو ابرو را فشار دهید.به هوش می آید.
مونگولی ،اوتیسم ،عقب ماندگی ذهنی ونقص عقل
مونگولی همان اوتیسم یا عقب ماندگی ذهنی است.داروی عقل – قطره مخلوط سداب وسرکه – قطره مرزنجوش جامع – قطره روغن بنفشه پایه کنجد – بخور حضرت مریم(س) – اگر غلبه خشکی نباشد طریفل نیز مفید است.
غالبا این بیماری ناشی از تاثیر جن در نطفه وعدم رعایت دستورات اسلام برای فرزند آوری موفق است.جن بیشتر در انعقاد نطفه وده روز قبل تا ده روز بعد از زایمان اثر میگذارد.تقریبا همه بیماری های مغز واعصاب وروان تا حد زیادی ناشی از اجنه وشیاطین وغلبه شدید مزاج است.
ضعف حافظه ،فراموشی وآلزایمر
آلزایمر همان فراموشی شدید است. که در سنین بالا ایجاد میشود.
غالبا از غلبه بلغم است.پس بلغم زدا بخورد – موارد زیر نیز موجب ضعف حافظه میشود.سیب کال ،راه رفتن بین دو زن ،خواندن سنگ قبر ها ،گشنیز و..موارد زیر مفید است .
داروی ابن مسعود (حداقل ۱۴ روز استفاده کنید)– بلغم زدا – داروی عقل – مفرح – جویدن کندر یک نخود ناشتا – پودر کندر با پودر میخک آسیاب شود ورزی نصف قاشق مرباخوری بخورید .
برای خیلی قویتر کردن حافظه زعفران ،سعد هندی ،فلفل سفید ،کندر وسنا مکی از هر کدام یک مثقال پودر وبا ده مثقال عسل خالص مخلوط شوند هر روز صبح ناشتا یک قاشق چای خوری بخورد.
روش مصرف داروها
۱-روش ساخت داروی مرزنجوش جامع
مقداری مرزنجوش درچهار لیوان آب بجوشد تا یک لیوان بماند.بعد جامع امام رضا(ع) یک عدد اضافه ومخلوط شود.وآخر شبها دو قطره به فاصله نیم ساعت در بینی بریزید. ]]>
درمان تمامی بیماری ها با طب اسلامی 2019-01-17T10:43:16+01:00 2019-01-17T10:43:16+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2292 نشون بی نشون در زیر نسخه ها آیت الله عباس تبریزیان پدر طب سنتی در ایران برای علاج بیماری ها و به ویژه بیماری های صعب العلاج و لاعلاج آورده شده است.به گزارش درسیاهکل، در زیر نسخه ها آیت الله عباس تبریزیان پدر طب سنتی در ایران برای علاج بیماری ها و به ویژه بیماری های صعب العلاج و لاعلاج آورده شده است
در زیر نسخه ها آیت الله عباس تبریزیان پدر طب سنتی در ایران برای علاج بیماری ها و به ویژه بیماری های صعب العلاج و لاعلاج آورده شده است.

به گزارش درسیاهکل، در زیر نسخه ها آیت الله عباس تبریزیان پدر طب سنتی در ایران برای علاج بیماری ها و به ویژه بیماری های صعب العلاج و لاعلاج آورده شده است

]]>
تیراندازی در نهاد ریاست‌جمهوری 2018-02-05T10:35:28+01:00 2018-02-05T10:35:28+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2290 نشون بی نشون تابناک/ دقایقی پیش صدای تیراندازی از محدوده ریاست جمهوری شنیده شد، دلیل این مساله گویا این بوده که، یک نفر با قمه وارد محدوده نهاد ریاست جمهوری بوده و پس از عبور از گیت اول که حساسیت و بازرسی چندانی در ارتباط با ترددکنندگان صورت نمی گیرد، تلاش کرده از گیت دوم نهاد که بازرسی های سفت و سخت تری برای عبور و مرور افراد از صورت صورت می گیرد نیز عبور کند.این فرد در حالی که تلاش داشته با زور قمه وارد محوطه ریاست جمهوری شود، با اخطار ماموران انتظامی و امنیتی مواجه می شود که در اثر بی توجهی به اخطار

تابناک/ دقایقی پیش صدای تیراندازی از محدوده ریاست جمهوری شنیده شد، دلیل این مساله گویا این بوده که، یک نفر با قمه وارد محدوده نهاد ریاست جمهوری بوده و پس از عبور از گیت اول که حساسیت و بازرسی چندانی در ارتباط با ترددکنندگان صورت نمی گیرد، تلاش کرده از گیت دوم نهاد که بازرسی های سفت و سخت تری برای عبور و مرور افراد از صورت صورت می گیرد نیز عبور کند.

این فرد در حالی که تلاش داشته با زور قمه وارد محوطه ریاست جمهوری شود، با اخطار ماموران انتظامی و امنیتی مواجه می شود که در اثر بی توجهی به اخطار ماموران، آنها ناچار به تیراندازی به سمت فرد ضارب قمه کش می شوند. یک منبع آگاه، تیراندازی در نهاد ریاست جمهوری را تایید کرده است.

توضیحات معاون امنیتی استاندار تهران
معاون امینیی استاندار تهران درباره جزئیات این اتفاق گفته است: ساعت ۱۱ امروز یک مرد حدودا ۳۵ ساله قصد عبور از گیت نهاد ریاست جمهوری را داشته که به دلیل همراه داشتن سلاح سرد با ماموران حفاظت نهاد درگیر می شود «محسن همدانی» افزود: وی با سلاح سرد به نیروهای حفاظت حمله کرده که این امر منجر به تیراندازی ماموران نهاد و مصدوم شدن فرد مهاجم از ناحیه پا می شود و او را از ادامه مسیر باز می دارد. وی تصریح کرد: فرد مهاجم بازداشت و به بیمارستان منتقل شده است. در تلاش هستیم تا هویت فرد مصدوم را شناسایی و علت اقدام او را جویا شویم.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
]]>
چاکرا چیست؟ 2 2018-02-03T16:39:41+01:00 2018-02-03T16:39:41+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2289 نشون بی نشون یه دوست خوب:چاکرا چیست؟چاکراها (مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای چرخ است. چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود 72000 نادی در کالبد انسان وجوددارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار دارند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. چاکراها دوار هستند.چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی ر یه دوست خوب:
چاکرا چیست؟

چاکراها (مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای چرخ است. چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود 72000 نادی در کالبد انسان وجوددارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار دارند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. چاکراها دوار هستند.

چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می کنند و به آنها انرژی می دهند. چاکراهای اصلی مانند نیروگاهی هستند که اگر به خوبی کار نکنند، اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می شوند، زیرا برای درست کار کردن انرژی حیاتی کافی را ندارند. در شرق آنها را به نیلوفر آبی تشبیه کرده اند؛ دایره ای که گلبرگ ها احاطه اش کرده اند.

بدن ما شامل انرژی های مثبت و منفی است. سمت راست بدن حاوی انرژی مثبت و سمت چپ بدن حاوی انرژی منفی است. این انرژی ها بر مسیر چرخشی چاکراها نیز تاثیر می گذارند. به نظر می رسد هر چاکرا نام و رنگ به خصوصی نیز دارد که به طور مارپیچ از مرکز آن به سمت بیرون در حرکت است و به یکی از رنگ های رنگین کمان مربوط می شود. هزاران سال است که چاکراها در شرق شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند.هفت چاکرا

1- چاکرای ریشه: در پایین ستون فقرات قرار دارد و رنگش قرمز است.

2- چاکرای خارجی: در پشت و تقریبا پنج سانتیمتری زیر ناف قرار دارد و رنگ آن نارنجی است.

3- چاکرا خورشیدی: چهار انگشت بالاتر از ناف است. به آن گوهر ناف می گویند و رنگش زرد است.

4- چاکرا قلب: در مرکز سینه و در امتداد قلب قرار دارد و رنگ آن سبز است.

5- چاکرا گلو: در سطح گلو قرار گرفته است و رنگ آن آبی است.

6- چاکرا چشم سوم (پیشانی): در پیشانی و بین دو ابرو قرار دارد و به رنگ نیلی است.

7- چاکرا فرق سر: در بالاترین قسمت سر قرار دارد و قوی ترین ارتعاشات انرژی بدن را زیر نظر دارد که رنگ آن بنفش است.

زمانی که مجرای چاکراها بسته شود و یا از حالت تعادل خارج شوند، منجر به بیماری می شود. سرکوب کردن هر نوع احساسات و عواطف و شوک عصبی و هر نوع ناراحتی و لطمه روحی باعث می شود که چاکراها، یعنی مراکز انرژی حیاتی از حالت تعادل خارج شوند. غم و غصه، عصبانیت، حسادت، خودخوری و رنجش، صدمه شدیدی به چاکراها می زند و آنها بسته می شوند. برای برقراری تعادل مجدد، باید فورا هر نوع احساس ناخوشایند خود را شناسایی و هر نوع انرژی منفی را رها کنید تا چاکراها بتوانند دوباره متعادل شوند.

 


چگونه چاکراها را متعادل کنیم؟

1- چاکرای ریشه

این چاکرا انرژی حیات را تشکیل می دهد و فرد را سفت و محکم بر زمین نگه می دارد.

چاکرای سالم ریشه: از طریق این چاکرا احساس شادابی و انرژی می کنید. این چاکرا بر حس بویایی و قسمت های محکم بدن مانند دندان ها و استخوان ها و ناخن ها نظارت دارد.

پرکاری چاکرا: باعث می شود فرد سلطه جو، خودمحور و مادی گرا شود.

کم کاری چاکرا: در این صورت فرد احساس اضطراب و ناامنی می کند و مدام عصبی می شود.

علائم فیزیکی عدم توازن چاکرا: درد مفاصل، کمردرد، چاقی، یبوست و سیستم ایمنی ضعیف.

روش توازن چاکرای ریشه:

هر نوع دلخوری که در گذشته بین شما و خانواده تان رخ داده است را حل کنید.هر نوع شک و تردید و منفی بافی را از خودتان دور کرده و به مادیات کمتر توجه کنید.سعی کنید بیشتر با مردم بجوشید و معاشرت کنید.


2- چاکرای خاجی

این چاکرا نشان دهنده خلاقیت و توازن احساسی است.

چاکرای سالم خاجی: شما را خوشبین و امیدوار می کند و باعث می شود به راحتی با دیگران ارتباط برقرار کنید.

پرکاری چاکرا: بیش از حد احساساتی شده و خیلی سریع عاشق می شوید.

کم کاری چاکرا: در لاک خودتان فرو می روید و در مورد همه چیز بی تفاوت می شوید.

علائم فیزیکی عدم توازن چاکرا: مشکلات مثانه، ناتوانی جنسی، کمردرد (در قسمت پایین کمر)؛ مشکلات روده بزرگ

روش توازن چاکرای خاجی:

باید خوشبین و امیدوار باشید و به دیگران خدمت کنید.از عذاب وجدان و عصبانیت دست بردارید.ترک کردن هر نوع عادت ناپسند مانند اعتیاد، سیگار کشیدن و از بین بردن هر نوع احساس منفی.

 


3- چاکرای خورشیدی

این چاکرا به عزت نفس و درک و فهم شخصی مربوط می شود. در سطوح احساسی ایجاد خوش بینی و خلاقیت می کند.

چاکرای سالم خورشیدی: فرد با اعتماد به نفسی هستید و هرگز احساس بطالت و بیهودگی نمی کنید.

پرکاری چاکرا: دچار خشم و حالات تهاجمی می شوید. زیاد با دوستانتان سر سازگاری نخواهید داشت.


کم کاری چاکرا: فردی منفی گرا می شوید و نمی توانید در هر موردی تصمیم بگیرید.

علائم فیزیکی عدم توازن: انرژی ندارید. همیشه خسته هستید. ممکن است به مشکلات کبدی و دردهای مفصلی دچار شوید.

روش توازن چاکرای خورشیدی:

دست از حالات تهاجمی بردارید.دنبال یه دوست خوب:
دلایلی بگردید که چرا اینقدر خرده گیر و بیش از حد حساس شده اید.سعی کنید برای خودتان و دیگران احترام قائل شوید.

 


4- چاکرای قلب

این چاکرا به عشق ورزیدن و محبوب شدن و ارتباط برقرار کردن مربوط می شود.

چاکرای سالم قلب: شما فردی با محبت، دلسوز و با شفقت هستید و دوستان بسیاری به سوی شما جذب می شوند.

پرکاری چاکرا: در عشق احساس مالکیت و طلبکاری می کنید و بداخلاق می شوید.

کم کاری چاکرا: به حال خود افساس می خورید؛ وحشت زده هستید. عذاب وجدان دارید و بی تفاوت می شوید.

علائم فیزیکی عدم توازن: فشار خون بالا، مشکلات تنفسی و قلبی، شانه درد، نفس تنگی و درد سینه.

روش توازن چاکرای قلب:

سعی کنید احساسات سرکوب شده تان را بروز دهید.خودتان و دیگران را ببخشید.اگر ارتباطی به نفع شما نیست آن را تمام کنید. سعی کنید بر خودتان مسلط شده و با خودتان دوست و رفیق باشید.

 

 


5- چاکرای گلو

این چاکرا نقش مهمی در انتقال افکار و عقاید دارد.


چاکرای سالم گلو: از ابراز حقیقت ترسی ندارید. دوست دارید به حرف های دیگران گوش دهید و نظرات دیگران را قبول کنید.

پرکاری چاکرا: اصلا حرف گوش نمی کنید؛ چرا که مدام در حال حرف زدن هستید. با صدای خودتان تمام صداهای دیگر را خفه می کنید.

کم کاری چاکرا: از حقیقت گریزان هستید. در مواقعی که لازم باشد حرف دلتان را نمی زنید. خجالتی هستید و نمی توانید خودتان را مطرح کنید.

علائم فیزیکی عدم توازن چاکرا: عفونت گوش، مشکلات تیروئید و گلو و بیحالی.

روش توازن چاکرای گلو:

دروغ نگویید.قبل از اینکه حرف بزنید به ندای دلتان گوش کنید.با اعتماد به نفس و جدی و شفاف حرف بزنید.

 


6- چاکرای پیشانی (چشم سوم)

این چاکرا، چاکرای درک و اشراقی شما است. بر ذهنتان نظارت دارد و مرکز فرماندهی و ناظر بر چاکراهای دیگر است.

چاکرای سالم پیشنانی: به شهود خودتان گوش می کنید. خلاقیت بسیار قوی دارید، راه حل مشکلاتتان را تجسم می کنید.

پرکاری چاکرا: واقع بینی را از دست می دهید. مغرور، مقتدر، انحصارطلب و متعصب می شوید.

کم کاری چاکرا: به جای فکر کردن به موضوع، به شکل مستقل هر کس هر چیزی گفت همان را انجام می دهید. بی ثبات و بزدل می شوید.

علائم فیزیکی عدم توازن: دائم نگران هستید. دچار سردرد، حواس پرتی، حافظه ضعیف و دچار مشکلات چشمی می شوید.

روش توازن چاکرای پیشانی: 

سعی کن به شم و شهود خودتان اعتماد کنید.تمرینات مربوط به مراقبه و تجسم را انجام دهید.ابراز عقیده کنید.

 


7- چاکرای فرق سر

چاکرای سالم فرق سر: متوجه می شوید که تمام موجودات در کائنات به نحوی به یکدیگر مرتبط هستند.

پرکاری چاکرا: دچار افسردگی و ناامیدی شده و از لذت زندگی محروم می شوید.

کم کاری چاکرا: منزوی و کم حرف و گوشه گیر می شوید.

علائم فیزیکی عدم توازن: دردهای میگرنی، ناراحتی های سیستم عصبی، بیخوابی، ناراحتی های روحی و روانی و بیماری های پوستی.

روش توازن چاکرای فرق سر:

سعی کنید در آگاهی و خرد بیشتر پیشرفت کنید.مراقبه کنید.از دنیای اطرافتان لذت ببرید.از منیت خود دست بردارید و بیشتر به معنویت بچسبید.
نکته مهم: هم اکنون که از گنجینه انرژی های بدن خودتان آگاه شده اید، با توجه به چاکراهای هفتگانه و روش متعادل کردن آن، می توانید خودتان را از شر بیماری های گوناگون خلاص کنید.
]]>
چاکرا چیست؟ 2018-02-03T16:28:53+01:00 2018-02-03T16:28:53+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2288 نشون بی نشون چاکرا چیست؟ چاکراها (مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای چرخ است. چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود 72000 نادی در کالبد انسان وجوددارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار دارند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. چاکراها دوار هستند.چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی را کنتر
چاکراها (مراکز انرژی) مراکز هفتگانه قدرتند که در ستون فقرات در کالبد اثیری قرار دارند و در واقع رابط بین روح و جسم هستند. چاکرا کلمه ای سانسکریت و به معنای چرخ است. چاکراها مدام در حال چرخش هستند که به آنها نیروی حیات هم می گویند و از میان شبکه ای از مجراهای باریک به نام نادی در سراسر بدن جریان دارند. در حدود 72000 نادی در کالبد انسان وجوددارد. چاکراها روی نادی اصلی قرار دارند و در سرتاسر ستون فقرات امتداد دارند. چاکراها دوار هستند.

چاکراهای اصلی، اعضای حیاتی کالبد فیزیکی را کنترل می کنند و به آنها انرژی می دهند. چاکراهای اصلی مانند نیروگاهی هستند که اگر به خوبی کار نکنند، اعضای حیاتی ضعیف یا بیمار می شوند، زیرا برای درست کار کردن انرژی حیاتی کافی را ندارند. در شرق آنها را به نیلوفر آبی تشبیه کرده اند؛ دایره ای که گلبرگ ها احاطه اش کرده اند.

بدن ما شامل انرژی های مثبت و منفی است. سمت راست بدن حاوی انرژی مثبت و سمت چپ بدن حاوی انرژی منفی است. این انرژی ها بر مسیر چرخشی چاکراها نیز تاثیر می گذارند. به نظر می رسد هر چاکرا نام و رنگ به خصوصی نیز دارد که به طور مارپیچ از مرکز آن به سمت بیرون در حرکت است و به یکی از رنگ های رنگین کمان مربوط می شود. هزاران سال است که چاکراها در شرق شناخته شده و مورد استفاده قرار گرفته اند.

چاکرا چیست و به چه درد می خورد؟

]]>
زندگینامه دکتر محمدباقر قالیباف 2017-05-08T09:07:14+01:00 2017-05-08T09:07:14+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2287 نشون بی نشون دکتر محمدباقر قالیباف در شهریورماه سال ١٣٤٠ در شهر ییلاقی طرقبه در خانواده ای مذهبی پا به عرصه هستی نهاد. پدر ایشان از کسبه قدیم و از معتمدان دیار خود است. وضعیت متوسط زندگی باعث شد تا ایشان از همان ابتدا و در ایام فراغت از تحصیل به کار و کسب درآمد هم  اهتمام ورزد.  اولین حضور اجتماعی وی در سن ١٦ سالگی و با حضور در سخنرانی های شهید کامیاب، آیت الله خامنه ای، شیخ علی تهرانی، شهید هاشمی نژاد و شهید دیالمه در مساجد بزرگ مشهد از جمله کرامت، امام حسن مجتبی(ع) و موسی الرضا(ع

دکتر محمدباقر قالیباف در شهریورماه سال ١٣٤٠ در شهر ییلاقی طرقبه در خانواده ای مذهبی پا به عرصه هستی نهاد. پدر ایشان از کسبه قدیم و از معتمدان دیار خود است. وضعیت متوسط زندگی باعث شد تا ایشان از همان ابتدا و در ایام فراغت از تحصیل به کار و کسب درآمد هم  اهتمام ورزد.

 اولین حضور اجتماعی وی در سن ١٦ سالگی و با حضور در سخنرانی های شهید کامیاب، آیت الله خامنه ای، شیخ علی تهرانی، شهید هاشمی نژاد و شهید دیالمه در مساجد بزرگ مشهد از جمله کرامت، امام حسن مجتبی(ع) و موسی الرضا(ع) رقم خورد. یافته های ایشان در این منبرنشینی ها و فضای پر تلاطم آن روزهای انقلاب که با مطالعه کتاب ها و اعلامیه های مختلف همراه بود سمت و سوی فکری ایشان را شکل داد.

 باورهای دینی ایجاد شده در ایشان باعث شد تا به کمک چند تن از هم کلاسی های دبستانی، انجمن اسلامی دانش آموزان را راه اندازی کنند که این انجمن هسته اولیه انجمن اسلامی دانش آموزان خراسان و بعد کشور شد.

 در همین ایام (سال ١٣٥٦) بود که زلزله طبس روی داد. این حادثه مقارن با زمانی بود که رژیم پهلوی بیشتر به فکر سرکوب انقلابی ها بود تا کمک به زلزله زده ها، بدین ترتیب مردم خود دست به کار شدند و دکتر قالیباف کمکهای مردم مشهد را جمع کرد و به طبس برد. قابلیتهای ایشان در انجام این کار به حدی بود که در شورای ساخت طبس، عهده دار ساخت قسمتی از این شهر شد.

 پس از پیروزی انقلاب اسلامی در سال ١٣٥٧ تحرکات گروه های مخالف داخلی به اوج خود رسیده بود به طوری که انقلاب نیاز به پاسداری داشت؛ بدین ترتیب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و بلافاصله جنگ تحمیلی آغاز شد. بدین ترتیب قالیباف نوجوان در سال ٥٨ و در سن ١٨ سالگی وارد جبهه شد و به دلیل قابلیتهایی که از خود نشان داد در سال ١٣٦١به عنوان فرمانده تیپ امام رضا(ع) و یک سال بعد در جایگاه فرمانده لشکر ٥ نصر خراسان انتخاب شد.به ادامه مطلب مراجعه کنید

]]>
حجه الاسلام دکتر رئیسی 2017-05-08T09:01:06+01:00 2017-05-08T09:01:06+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2286 نشون بی نشون اهم سوابق مدیریتی و سیاسی    تولیت آستان قدس رضوی    دادستان کل کشور    معاون اول قوة قضاییه به مدت ده سال    ریاست سازمان بازرسی کل کشور به مدت ده سال    ریاست شورای نظارت بر صدا و سیما    عضو شورای عالی گزینش کشور    دادستان تهران    اولین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور    دادستان انقلاب اسلامی استان همدان    مؤسس حوزه علمیه فاطم

اهم سوابق مدیریتی و سیاسی

    تولیت آستان قدس رضوی
    دادستان کل کشور
    معاون اول قوة قضاییه به مدت ده سال
    ریاست سازمان بازرسی کل کشور به مدت ده سال
    ریاست شورای نظارت بر صدا و سیما
    عضو شورای عالی گزینش کشور
    دادستان تهران
    اولین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور
    دادستان انقلاب اسلامی استان همدان
    مؤسس حوزه علمیه فاطمه الزهرا سلام الله علیها (ویژه خواهران) در تهران (کوی نصر)
    مؤسس مرکز تخصصی شیعه‌شناسی امام هادی علیه السلام زیرنظر حوزه علمیة قم
    انجام سه مأموریت‌ ویژة قضایی در حوزه های اجتماعی در سه استان مختلف با حکم امام خمینی (ره)
    عضویت در هیأت امنای ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به مدت ده سال از سوی مقام معظم رهبری

 

* اهم مسئولیت‌ها به اعتبار جایگاه حقوقی

    عضو شورای عالی فضای مجازی
    عضو شورای عالی استاندارد
    عضو شورای عالی نفت
    عضو شورای توسعه شرق و غرب کشور
    عضو شورای عالی پول و اعتبار
    عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی
    عضو ستاد مبارزه با مواد مخدر

* سخنرانی در اجلاس‌های بین المللی

    اجلاس مبارزه با فساد اداری در قاره آفریقا
    اجلاس مبارزه با جرائم سازمان یافته در آرژانتین
    اجلاس سلامت اداری در سوچی روسیه
    اجلاس حقوق بشر در پاکستان
    اجلاس نقش عاشورا در تحولات اجتماعی – استانبول ترکیه
    اجلاس دلالت های قانون اساسی در حفظ حقوق بشر – نیجریه
    اجلاس همکاری های بین المللی در مبارزه با فساد – چین
    اجلاس حقوق بشر سازمان ملل – ژنو
    اجلاس مبارزه با فساد اداری در فیلیپین و انتصاب به عنوان قائم مقام بازرسان کل آسیا
    و ده ها نشست تخصصی دیگر با حضور مقامات کشورهای خارجی

 

* سوابق علمی

    سطح چهار فقه و اصول از حوزه علمیه قم
    دکترای فقه و مبانی حقوق با گرایش حقوق خصوصی از مدرسه عالی شهید مطهری
    تدریس متون فقهی سطح عالی و قواعد فقه قضاء و فقه اقتصاد در حوزه‌های علمیه تهران و دانشگاه‌ها

      کتب چاپ شده

    کتاب تقریرات درس قواعد فقه (بخش قضایی)
    کتاب تقریرات درس قواعد فقه (بخش اقتصادی)
    کتاب تقریرات درس قواعد فقه (بخش عبادی)

      کتب در دست انتشار

    ارث بلاوارث در فقه و حقوق
    تعارض اصل و ظاهر در فقه و حقوق
    سیر تحول در نظارت و بازرسی

      سخنرانی علمی ارائه شده

    تعدد اسباب مسئولیت
    بیع فاسد و اقسام آن 
    مفهوم رهن 
    مدیریت کارآمد 
    نظارت اثر بخش 
    تأثیر متقابل تصمیمات قضایی و اقتصادی 
    جایگاه نظارت و بازرسی در اسلام
    عدالت و تأثیر آن بر سبک زندگی
    و ده‌ها سخنرانی علمی در حوزه‌های اقتصادی، مدیریتی، اجتماعی و حقوقی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی و سمینارهای تخصصی وزارتخانه‌ها و سازمان‌های کشور


* مسئولیت‌های کنونی

    تولیت آستان قدس رضوی علیه السلام
    دادستان کل دادگاه ویژه روحانیت
    نماینده مردم شریف استان خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری و عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان

 

فایل PDF زندگی نامه و سوابق


برگرفته از Raisi.ir

]]>
سلیم موذن‌زاده درگذشت (صاحب نوای زینب زینب) 2016-11-22T06:44:28+01:00 2016-11-22T06:44:28+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2285 نشون بی نشون سلیم موذن‌زاده درگذشت (صاحب نوای زینب زینب) نوحه "زینب زینب" او که با سوز دل همراه است، معروف ترین اثر به جا مانده از اوست که نه تنها اهالی آذربایجان که حتی کسانی که ترکی نمی دانند، با آن همنوایی و همراهی می کنند. سلیم موذن‌زاده  ذاکر اهل‌بیت  صبح امروز درگذشت.به گزارش عصر ایران، سلیم موذن‌زاده که به سلطان الذاکرین مشهور است از مداحان و ذاکران مشهور اهل‌بیت در سن 80 سالگی و بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.سلیم مؤذن‌زادهٔ اردبیلی در سال 1315 در اردبیل ب

سلیم موذن‌زاده درگذشت (صاحب نوای زینب زینب)

نوحه "زینب زینب" او که با سوز دل همراه است، معروف ترین اثر به جا مانده از اوست که نه تنها اهالی آذربایجان که حتی کسانی که ترکی نمی دانند، با آن همنوایی و همراهی می کنند.
سلیم موذن‌زاده  ذاکر اهل‌بیت  صبح امروز درگذشت.سلیم موذن‌زاده درگذشت

به گزارش عصر ایران، سلیم موذن‌زاده که به سلطان الذاکرین مشهور است از مداحان و ذاکران مشهور اهل‌بیت در سن 80 سالگی و بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت.

سلیم مؤذن‌زادهٔ اردبیلی در سال 1315 در اردبیل به دنیا آمد. صدای خوش و ارادت به اهل بیت(ع) میزاث خانوادگی خاندان او بود.  پدرش شیخ عبدالکریم مؤذن‌زادهٔ اردبیلی نخستین مؤذن رادیوی ایران به شمار می رود و اذان برادرش رحیم مؤذن‌زادهٔ اردبیلی، معروف ترین و محبوب ترین اذان حال حاضر به شمار می رود و در فهرست آثار ملی ایران ثبت شده است.

 سلیم مؤذن زاده تمام عمر خود را صرف مداحی اهل بیت(ع) کرد به طوری که برآورد می شود حدود 2 هزار اثر مداحی از وی برجا مانده است. او به زبان های ترکی، فارسی و گاه عربی مداحی می کرد.

نوحه "زینب زینب" او که با سوز دل همراه است، معروف ترین اثر به جا مانده از اوست که نه تنها اهالی آذربایجان که حتی کسانی که ترکی نمی دانند، با آن همنوایی و همراهی می کنند.


]]>
دانلود مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا 2016-09-10T06:47:31+01:00 2016-09-10T06:47:31+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2284 نشون بی نشون دانلود مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا     مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا     مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا


دانلود مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا


 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا

 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth= دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=
مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا
 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth= دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=
مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا

 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا
 
مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا
 
مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا
 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا  مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا  مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا 

دانلود پوستر,عکس پوستر,دانلود عکس,سعودی,طنز,پوستر,دشمن,تاریخ مستطاب,آمریکاwidth=

 

 

مجموعه تاریخ مستطاب آمریکا    
 

]]>
دانلود برنامه محبوب شیر ایت برای کامپیوتر- 2016-08-09T19:08:07+01:00 2016-08-09T19:08:07+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2283 نشون بی نشون دانلود برنامه محبوب شیر ایت برای کامپیوتر-SHAREit 3.7.2.1 با سلام نرم افزار هایی محبوبی مانند Zapya  که برای انتقال فایل از طریق سیتم هایی مانند wifi hotspotوجود دارد.اما در مورد نرم افزار SHAREit باید گفت که سازنده آن میگه این نرم افزار کامل ترین نرم افزار انتقال فایل از طریق wifi hotspot است.سرعت این نرم افزار بیش از 40 برابر سرعت بلوتوس می باشد. با اجرا کردن نرم افزارSHAREit شما وارد یک محیط کاملآ کاربردی می شوید.از طریق نرم افزار شیر ایت شما می توانید عکس,فیل دانلود برنامه محبوب شیر ایت برای کامپیوتر-SHAREit 3.7.2.1

دانلود برنامه محبوب شیر ایت برای کامپیوتر-SHAREit 3.7.2.1

با سلام

نرم افزار هایی محبوبی مانند Zapya  که برای انتقال فایل از طریق سیتم هایی مانند wifi hotspotوجود دارد.اما در مورد نرم افزار SHAREit باید گفت که سازنده آن میگه این نرم افزار کامل ترین نرم افزار انتقال فایل از طریق wifi hotspot است.سرعت این نرم افزار بیش از 40 برابر سرعت بلوتوس می باشد.

با اجرا کردن نرم افزارSHAREit شما وارد یک محیط کاملآ کاربردی می شوید.از طریق نرم افزار شیر ایت شما می توانید عکس,فیلم,موسیقی,بازی و برنامه می باشد.

امروز ما برای شما نسخه کامپیوتر این نرم افزار رو فراهم کرده ایم.

برخی از ویژگی های نرم افزار:

  1. دارا بودن چند ورژن
  2. سازگار بودن با لب تاب و کامپیوتر
  3. انتقال فایل با سرعت بالا
  4. جفت سازی با گوشی

دانلود نرم افزار


]]>
از تصویر تا واقعیت 2016-08-09T16:00:04+01:00 2016-08-09T16:00:04+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2282 نشون بی نشون ]]> - تبدیل وضعیت استخدامی كاركنان مدت معین به قرارداد دائم 2016-08-08T15:16:48+01:00 2016-08-08T15:16:48+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2281 نشون بی نشون الف- چكیده بخشنامه شماره 100/50/133124 مورخ 7/12/87 شركت توانیر موضوع تبدیل وضعیت استخدامی كاركنان مدت معین به قرارداد دائم  به منظور حفظ سرمایه‌های انسانی مجرب در صنعت برق، تأمین امنیت شغلی و ایجاد انگیزه‌های مثبت در كاركنان با تبدیل وضعیت استخدامی كاركنان قرارداد مدت معین به قرارداد دائم (در مشاغل غیرواگذاری) در شركتهای وابسته با رعایت شرایط ذیل موافقت بعمل می‌آید: 1- تبدیل وضعیت كاركنان مدت معین حائز شرایط زیر به قرارداد دائم با درخواست شركت مربوطه و پس از تأی

الف- چكیده بخشنامه شماره 100/50/133124 مورخ 7/12/87 شركت توانیر موضوع تبدیل وضعیت استخدامی كاركنان مدت معین به قرارداد دائم

 به منظور حفظ سرمایه‌های انسانی مجرب در صنعت برق، تأمین امنیت شغلی و ایجاد انگیزه‌های مثبت در كاركنان با تبدیل وضعیت استخدامی كاركنان قرارداد مدت معین به قرارداد دائم (در مشاغل غیرواگذاری) در شركتهای وابسته با رعایت شرایط ذیل موافقت بعمل می‌آید:

1- تبدیل وضعیت كاركنان مدت معین حائز شرایط زیر به قرارداد دائم با درخواست شركت مربوطه و پس از تأیید شركت مادر تخصصی ذیربط (شركت توانیر) قابل انجام می‌باشد.

1-1- دارابودن شرایط عمومی استخدام (تابعیت ایران و متدین به دین مبین اسلام یا یكی از ادیان رسمی كشور، داشتن شرایط سنی مندرج در آیین نامه استخدامی سازمان، انجام خدمت زیر پرچم یا داشتن معافیتهای قانونی دائمی، برخورداری  از تندرستی و توانایی لازم متناسب با وظایف شغلی پست مورد نظر، داشتن صلاحیت های اخلاقی و شایستگی خدمت،‌ نداشتن سابقه محكومیت جزایی موثر،‌ دارا بودن شرایط احراز شغل، عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم منع قانونی استخدام و نداشتن تعهد خدمتی به دیگر دستگاهها)

1-2- دارابودن حداقل 4 سال سابقه كار مرتبط در شركتهای صنعت آب و برق (بصورت مدت معین) برای دارندگان مدرك تحصیلی كارشناسی ارشد و بالاتر.

1-3- دارابودن حداقل 6 سال سابقه كار مرتبط در شركتهای صنعت آب و برق (بصورت مدت معین) برای دارندگان مدرك تحصیلی كارشناسی.

1-4- دارابودن حداقل 8 سال سابقه كار مرتبط در شركتهای صنعت آب و برق (بصورت مدت معین) برای دارندگان مدرك تحصیلی فوق دیپلم

1-5- دارابودن حداقل 10 سال سابقه كار مرتبط در شركتهای صنعت آب و برق (بصورت مدت معین) برای دارندگان مدرك تحصیلی دیپلم

1-6- رضایت از عملكرد كاركنان مشمول در طول سالهای خدمت و تأیید صلاحیت توسط مراجع ذیربط

ب- چكیده نامه شماره 530/68800 مورخ 18/06/88  وزارت نیرو موضوع تبدیل وضعیت استخدامی كاركنان مدت معین به قرارداد دائم

كلیه كاركنانی كه مجوز استخدامی ایشان توسط معاونت محترم وزیر در امور تحقیقات و منابع انسانی در قالب آزمونهای استخدامی متمركز وزارت نیرو، سهمیه 30 درصد فرزندان شاهد، 3 درصد معلولین و مجوزات با نام در درصد، نخبگان، و ممتازین و همچنین فارغ‌التحصیلان مراكز آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق معرفی شده از سوی معاونت فوق‌الذكر، می‌بایست قرارداد آنها بصورت دائم صادر گردد. (بدون درنظر گرفتن بندهای 1-2 لغایت 1-5 بخشنامه فوق‌الاشاره)کلیک کنید

لینک دانلود بخشنامه از سایت توانیر


http://wamp.tavanir.org.ir/rule/getFile/?id=3315

]]>
شوخی با دوستان حاج آقا اینا!!!!! 2016-08-06T08:12:45+01:00 2016-08-06T08:12:45+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2280 نشون بی نشون ]]> حسن عباسی:از ارتش عذرخواهی میکنم 2016-08-01T09:44:25+01:00 2016-08-01T09:44:25+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2279 نشون بی نشون تقطیع1دقیقه‌ای ازسخنرانی بنده ازسوی ضدانقلاب صورت گرفته است /telegram.me/joincha  نکتهٔ مهم این است که تلاش لیبرال‌ها و ضدانقلاب از این فضاسازی عمدتاً برای منحرف کردن اذهان عمومی از اهم مسائلی مانند اقامهٔ قسط به‌ویژه در حوزهٔ فیش‌های نجومی، رکود فراگیر اقتصادی، خیانت آمریکا در پسابرجام، مذاکرات شهریور 1365 پاریس، انتشار ابعاد محرمانهٔ مذاکرات اتمی در رسانه‌های غربی، ناامنی‌ها و تروریسم منطقه‌ای، رجز‌خوانی عربستان برای ایران، و عدم پیگیری جنبش مردمی مقاومت اقتصادی در کشور بوده ا

تقطیع1دقیقه‌ای ازسخنرانی بنده ازسوی ضدانقلاب صورت گرفته است
/telegram.me/joincha 
نکتهٔ مهم این است که تلاش لیبرال‌ها و ضدانقلاب از این فضاسازی عمدتاً برای منحرف کردن اذهان عمومی از اهم مسائلی مانند اقامهٔ قسط به‌ویژه در حوزهٔ فیش‌های نجومی، رکود فراگیر اقتصادی، خیانت آمریکا در پسابرجام، مذاکرات شهریور 1365 پاریس، انتشار ابعاد محرمانهٔ مذاکرات اتمی در رسانه‌های غربی، ناامنی‌ها و تروریسم منطقه‌ای، رجز‌خوانی عربستان برای ایران، و عدم پیگیری جنبش مردمی مقاومت اقتصادی در کشور بوده است
]]>
تصاویر جدید از حضور سردار نقدی در جبهه مقاومت سوریه 2016-08-01T09:40:39+01:00 2016-08-01T09:40:39+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2278 نشون بی نشون ]]> حاسبوا انفسکم.. 2016-08-01T09:38:47+01:00 2016-08-01T09:38:47+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2277 نشون بی نشون ]]> مرد سالاری در دنیای غرب 2016-07-14T08:39:06+01:00 2016-07-14T08:39:06+01:00 tag:http://pelak1368.mihanblog.com/post/2276 نشون بی نشون ]]>