نشونِ بی نشون
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


کجاست آنکه دوباره مرا تکان بدهد؟
وچشم های خودم را به من نشان بدهد
تمام عقربه ها زنده اند و می گردند
دل من است که چیزی نمانده جان بدهد!
کجاست آنکه خودم را بگیرد از من و بعد
مرا به دست غزلهای بی کران بدهد
هنوز وقت زیادی برای ماندن هست
چه می شود که زمانه کمی زمان بدهد؟
دلم هوای رسیدن به انتها کرده.....
کجاست آنکه به من جام شوکران بدهد؟
خدای واقعی ام سالهاست گم شده است
کجاست انکه خدا را به من نشان بدهد؟

مدیر وبلاگ : نشون بی نشون
نویسندگان
 فتنه «نه غزه نه لبنان»

فتنه داعش چگونه هدایت می شود

به گزارش خبرنگار«خبرنامه دانشجویان ایران»؛ هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده است، اما خانم عفت مرعشی همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی زمانی که می خواهد پای صندوق رأی برود، می گوید:«اگر تقلب شد(= موسوی رأی نیاورد) مردم بریزند تو خیابونا»!

شب و پیش از آغاز شمارش آرا، میرحسین موسوی کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خود را برنده قطعی انتخابات عنوان کرد. امروز بیست و سوم خرداد، و پس از شمارش آرا مشخص شده است که محمود احمدی نژاد با کسب 24527516 رای معادل 62و63درصد آراء و با اختلاف بیش از ده میلیونی با نفر دوم رییس جمهوری اسلامی ایران است.

عصر همان روز، میرحسین موسوی با اعتقاد به تقلب در انتخابات در بیانیه ای گفت که تسلیم این صحنه آرایی خطرناک نخواهم شد، مهدی کروبی نیز در بیانیه ای، نتایج اعلام شده را فاقد مشروعیت و مضحک دانست.

پس از بیانیه های این دو، مرکز تهران به شکل غافلگیرکننده ای به آشوب کشیده شد. روز بیست و پنجم خرداد هم عده ای در واکنش به سنگ پرانی عده ای از ساکنان مجتمع مسکونی سبحان واقع در بلوار کاوه، به این مجتمع حمله کردند.بعدازظهر روز بیست و پنجم خرداد، تجمع غیرقانونی از حامیان موسوی در خیابان های انقلاب و آزادی شکل گرفت و موسوی در این اجتماع سخنرانی کوتاهی داشت. عده ای از آشوب طلبان با استفاده از فضای ایجاد شده به پایگاه بسیج مقداد حمله کردند که در درگیری حاصل از این حمله چند نفر از نیروهای بسیج کشته و عده ای زخمی شدند.سه روز بعد از حوادث بیست و پنجم خرداد، طرفداران موسوی در گرامیداشت آنچه کشته شدگان جنبش سبز خوانده شد باز هم بدون اخذ مجوزهای قانونی در میدان امام خمینی تجمع کردند و موسوی در جمع تجمع کنندگان سخنرانی کرد.

در نماز جمعه 29 خرداد، رهبری با تاکید بر قانونگرایی و تمکین به رای مردم از آقایان خواست به اردوکشی خیابانی خاتمه دهند، چرا که نتایج در سر صندوق رای مشخص شده است. با همه اینها اما رفتارهای تحریک آمیز حامیان موسوی ادامه داشت.

امروز بیست و ششم تیر88 آیت الله هاشمی رفسنجانی به نماز جمعه می رود. هاشمی با استفاده سیاسی از تریبون نماز جمعه به نتیجه انتخابات و آرا مردم تشکیک و اتهام وارد می کند و به هواداران میرحسین موسوی که در نماز جمعه به شکلی نامتعارف(=دختروپسر در کنارهم و با کفش و...) شرکت کرده اند و شعارهای ساختار شکن می دهند، می گوید:«من که از شما بهتر می گویم»

مجمع روحانیون در بیست و هشتم تیر جلسه تشکیل می دهد. خاتمی در حضور افرادی چون محمد موسوی خوئینی ها، علی اکبر محتشمی پور، مجید انصاری، مهدی امامی جمارانی و محمد موسوی بجنوردی پیشنهاد برگزاری رفراندوم را می دهد.

خاتمی که پنج سال بعد در اعترافاتی عمیق می گوید: «در انتخابات تقلب نشده است»، در آن روزها از هیچ کمکی به هواداران فتنه آمریکایی- اسراییلی دریغ نکرد.

ابطحی رییس دفتر وی، خاتمی را طراح اصلی قضایای بعد از انتخابات 88 می داند.

بیست و ششم مرداد 88 است، کروبی در نامه ای با انتقاد ازعلی لاریجانی به خاطر واکنش او به نامه اش به هاشمی رفسنجانی، نظام را به شکنجه و تجاوز متهم می کند. اتهامی که پیش از این و در تاریخ انقلاب از سوی افرادی چون سرکرده منافقین مسعود رجوی، بنی صدر و برخی از اعضای جبهه ملی و نهضت آزادی و ضد انقلاب خارج نشین به نظام وارد شده بود.

امروز، روز قدس است و مردم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، به پیروی از امام خمینی(ره) که پایه گذار این روز بود به خیابان ها آمدند. اما گروه معدودی که خود را خط امامی می خواندند در مغایرت با شعارهای امام در رابطه با قدس، شعار « نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران» را سر دادند. خرد شدن شیشه برخی خودروهای پارک شده در کنار خیابان و آتش گرفتن تعدادی موتور متعلق به بسیجیان ماحصل آشوب های آن روز بود. رفته رفته از تعداد تجمع کنندگان کاسته می شد و بیشتر افرادی که در این تجمعات حاضر می شدند، مقصودشان آشوب طلبی بود و کاری به نتایج انتخابات نداشتند.

سیزده آبان جمعیت چند ده نفره ای شکل می گیرد و گویا مردم به عمق مقصود فتنه گران پی برده اند، چون کسی با انها همراهی نمی کند.

16 آذر همیشه روز مهمی بوده است. پیاده نظام جریان فتنه که رسما از حزب مشارکت خط گرفته است دانشگاه را به آشوب می کشد و تمثال امام راحل را مورد بی حرمتی قرار می دهد. این رفتار از سوی همه جریانها محکوم می شود، اما مهدی کروبی در نامه ای به رییس رسانه ملی، بدون محکوم کردن کسانی که به امام بی حرمتی کرده اند، صدا و سیما را متهم می کند و خطاب به ضرغامی می نویسد:« آیا می دانید به دست خود تبر به تنه چه درختی می زنید؟ »

آیت الله منتظری که به خاطر حمایت از اعتراضات پس از انتخابات به رهبر معنوی فتنه گران تبدیل شده بود، امروز 29 آذر 88 دار فانی را وداع گفت. آشوبگران که مترصدند از هر فرصتی برای ملتهب کردن فضا استفاده کنند، با شعار «وعده دیدار ما، عاشورا، عاشورا» در مراسم تشییع منتظری شرکت می کند. بسیاری که از گروههای چپ و التقاطی و حتی گروههایی که ملتزم به اسلام و خدا و اصولا هر دین دیگری نیستند منتظری را مرجع تقلید خود خطاب می کنند.

عاشوررا فرا می رسد. از ساعات اولیه روزدر حالی که بیشتر مردم تهران به عزاداری در مساجد و تکایا مشغول بودند آشوبگران ابتدا در خیابان آزادی تجمع کردند و سپس به طرف میدان انقلاب، میدان ولیعصر و چهارراه کالج حرکت کردند.شرکت کنندگان در این تجمعات به اماکن دولتی، تاسیسات شهری، رهگذران دارای ظاهر مذهبی و هر چیزی که رنگ و بوی دین و حکومت داشت، حمله می کردند.در درگیری های این روز چند نفر کشته شدند و تعداد زیادی از نیروهای پلیس مورد ضرب و شتم آشوبگران قرار گرفتند و خسارات گسترده ای به اموال عمومی وارد شد. اخبار  از حضور فائزه هاشمی و تحریک مردم توسط وی حکایت دارد. شب هنگام تلویزیون با عذرخواهی از عموم مردم بخشهایی از آنچه حرمت شکنان عاشورا انجام دادند را به تصویر می کشد.

میرحسین موسوی در بیانیه ای هتاکان به حرمت امام حسین علیه السلام را ملتی خداجوی خطاب می کند و کروبی آنها را فرزندان زهرا سلام الله علیها معرفی می کند.

پس از واقعه عاشورا که با اعتراض مردم، مراجع و علما مواجه می شود، در روزنهم دی ماه در سراسر ایران مردم به خیابانها می ریزند و تلاشهای 8 ماهه فتنه گران و آمریکا و اسراییل را نقش برآب می کنند. جمعیتی بی سابقه از چهار طرف شهر تهران راهی میدان انقلاب شد. در راهپیمایی این روز شعارهای شدیدی علیه موسوی و کروبی و خاتمی سر داده شد. چند هفته بعد از حماسه 9دی، در روز22 بهمن، بزرگ ترین تظاهرات تاریخ انقلاب در خیابان های منتهی به میدان آزادی برگزار شد. در حقیقت راهپیمایی 22 بهمن، شکست کامل و پایان عملی فتنه 88 بود.

امروز در عراق چه خبر است؟

این روزها و پس از سه سال و اندی حضور نیروهای تکفیری در سوریه و لبنان، عراق بستر نا آرامی های منطقه است. گروهی به اسم داعش که از بی رحم ترین تروریست های جهان هستند با یورش به شهرهای کریبلا و در اختیار کامل گرفتن چند استان سعی در محاصره بغداد دارند. این گروه کربلا را نیز تهدید به حمله و تصرف نموده اند. کمکهای شاه سعودی که حالا همه رسانه های دنیا از آن اطلاع دارند داعش را به یکی از ثروتمند ترین گروهکهای تروریستی تبدیل کرده است. کمکهایی که به اعتراف اعضای ستاد میرحسین موسوی به وی می شده است تا با تبر تیزتری به ریشه انقلاب بکوبد. ایمن الظواهری که شیخ این گروه سلفی به حساب می آید، ایران را نیز تهدید کرده است.

تابعیت و هویت اعضای داعش پس از کشف اجساد و یا دستگیری اعضای این گروه تروریستی نشان می دهد که بیشتر این تروریستها با همکاری برخی طرفهای منطقه ای از عربستان، لیبی، یمن و چند کشور دیگر جمع آوری و سازماندهی شده اند

.

سلاح و مهمات و تجهیزات این گروه نیز بیانگر حمایت گسترده مالی و تسلیحاتی طرفهای منطقه‌ای مانند عربستان و قطر از این گروه تروریستی است.

گروه داعش در حال حاضر تعداد زیادی تانک، موشک و خودروهای زرهی و انواع سلاح در اختیار دارد که از حامیان خود به ویژه عربستان و قطر دریافت کرده است.

برخی منابع اعلام می کنند که این گروه تروریستی، 15 هزار جنگجو دارد.

این گروه ادعا می کند در گذشته با ارتش آمریکا و ارتش انگلیس در عراق و شبه نظامیان می جنگیده است . سرکردگان این گروه تروریستی همچنین از جنگ با ارتش و پلیس عراق، شوراهای بیداری، نیروهای پیشمرگ کردستان، ارتش سوریه، گروههای شیعی عراق مانند گردانهای اهل الحق، جیش المهدی و حزب الله عراق، حزب الله لبنان و گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه سخن گفته اند.

چند روز پیش این گروه تروریستی در سامرا و تا چند متری حرم آهل بیت پیشروی کردند که مدافعان حرمین امامین عسگریین از تحرکات فتنه گرانه آنها جلوگیری کردند.

حالا و پس از افزایش واریزی های آل سعود قدرت نظامی این گروه افزایش یافته است. اگرچه با استقرار نوری مالکی و قوت ارتش عراق به هلاکت رساندن این گروه تکفیری کار چندان مشکلی به نظر نمی رسد، اما گمانه زنی ها از همکاری برخی از فرماندهان ارتش با نیروهای داعش کار راسخت کرده است. رهبر شیعیان عراق آیت الله سیستانی عربستان را مقصر اصلی این اتفاقات خواند و نوری مالکی با اعلام بسیج عمومی خواستار کمک مردم برای آغاز ماه رمضانی بدون داعش شده است.

حالا و پس از پنج سال از فتنه 88 حامیان «نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران» با چشمان خود می بینند که تروریست ها پس از غزه و لبنان و سوریه به 200 کیلومتری مرزهای ایران رسیده اند!

نوع مطلب : بصیرت، سـیاسـی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 29 خرداد 1393


اینکه مردم باید بهشت را انتخاب کنند حرف درستی است ولی شما چه راهی را برای رسیدن به بهشت موعود بنا کرده اید؟ آیا بهشت شما از رهگذر ماهواره و فیس بوک به دست می آید؟ آیا همین فیس بوک که قرار بود شما آن را آزاد اعلام کنید این روزها شاهد کمپین بی حیایی نیست؟ چه برنامه ای برای این دارید که بی حیایی یواشکی از فیس بوک به بی حیایی علنی در جامعه تبدیل نشود؟
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 29 خرداد 1393
نوع مطلب : مذهب، خانواده، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 29 خرداد 1393
این کوروش پرستان عاریایی که جانم فدای ایران جانم فدای ایران سر میدهند کجایند تا جانشان را فدای ایران کنند؟نوع مطلب : بصیرت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 29 خرداد 1393

بسم الله الرحمن الرحیم


whatsapp

WhatsApp Messenger یکی از محبوب ترین نرم افزار های چت می باشد که امروز نسخه جدید این برنامه را برای کاربران سایت ناز دانلود اماده کرده ایم . با استفاده از این مسنجر می توانید به ارسال عکس، پیام های صوتی و پیام های ویدویی با دوستان یا خانوده خود به صورت گروهی یا تک نفره  بپردازید .

امکانات برنامه:

۱- پشتیبانی از سیستم عامل‌های زیر :
سیستم عامل Symbian S60 ( اکثر گوشی‌های NOKIA و برخی گوشی های SAMSUN)
سیستم عامل Symbian S40 ( برخی از گوشی های NOKIA قدیمی ) ،
سیستم عامل Android ( بسیاری از گوشی‌های HTC و SAMSUNG ، SONY , LG , SONY ERICSSON ) ،
سیستم عامل iOS ( گوشی‌های APPLE IPHONE ) ،
سیستم عامل Windows Phone ( بسیاری از گوشی‌های NOKIA و تعدادی از گوشی های SONY ERICSSON و HTC )
سیستم عامل Blackberry ( گوشی‌های بلک بری) ،

۲- مصرف دیتای اینترنت فوق العاده کم

۳- بدون نیاز به ساختن اکانت ( فعالسازی با شماره خط شما که منحصرا برای شماست!)

۴- اجرای خودکار برنامه با سرعت بالا و بی نیاز به باز کردن برنامه به صورت دستی و یا لاگین کردن

۵- ارسال و دریافت اس ام اس با بیشترین سرعت ممکن و نمایش Delivery آن

۶- قابلیت فرستادن صدا ، تصویر ، فیلم با بیشترین سرعت

۷- دارای شکلک‌های خندان بسیار زیبا همانند مسنجر‌های کامپیوتر

۸- قابلیت به اشتراک گذاشتن مکان خود برای دوستان و نمایش دقیق آن روی نقشه

۹- امکان چت گروهی و ساختن گروه های ویژه

۱۰- امکان فرستادن پیام به گروهی از افراد

۱۰- شناسایی و نمایش خودکار کسانی که در لیست مخاطبان ( Contacts ) شما این نرم افزار را روی گوشی خود نصب کرده اند

۱۱- ارسال پیام صوتی سریع با امکانات و سرعتی فوق العاده  واتس اپ

آموزش تصویری واتس آپ (WhatsApp)

آموزش تصویری واتس آپ (WhatsApp) | حجم فایل: ۱٫۱۰۷ مگابایت | دانلود فایل آموزشی

دانلود واتس آپ (WhatsApp)

برای گوشی ها جاوا(Java) – دانلود مستقیم

برای گوشی های سیمبین (Symbian)- دانلود مستقیم

برای گوشی های آندروید(Android)- دانلود مستقیم

برای گوشی های آیفون(iPhone)- دانلود مستقیم

برای گوشی های ویندوز فون(Windows Phone)- دانلود مستقیم

برای گوشی های بلک بری(BlackBerry)- دانلود مستقیم (لینک زیر را از طریق گوشی بلک بری تون باز کنید)

واتس آپ (WhatApp) در کامپیوتر

برای استفاده از واتس آپ در کامپیوتر از برنامه شبیه ساز آندروید در کامپیوتر میتونید استفاده کنید. من چون خودم با برنامه Bluestacks کار کردم به شما هم پیشنهاد میکنم از همین برنامه برنامه استفاده کنید. وقتی برنامه روی کامپیوتر نصب می کنید برای نصب و راه اندازی واتس آپ از آموزش بالا استفاده کنید.

برای راه اندازی این برنامه رم سیستمتون حداقل باید ۲ گیگ باشه.

دانلود برنامه Bluestacks

برنامه BlueStacks7.7.813 beta | حجم برنامه: ۱۰۰ مگابایت | دانلود برنامه

برنامه BlueStacks 0.8.4.3036 | حجم برنامه: ۱۵۰/۶۷ مگابایت | دانلود برنامه

روت BlueStacks 0.8.4.3036 | حجم برنامه: ۳۶٫۷۵ مگابایت | دانلود برنامه


نوع مطلب : دانلود ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 29 خرداد 1393
نرم افزار واتس آپ WhatsApp Messenger برای کامپیوترReviewed by Ashabehr on Apr 13Rating: 5.0

دانلود نرم افزار واتس آپ مسنجر WhatsApp Messenger برای کامپیوتر

Mihanstar.com WhatsApp Messenger4  دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp Messenger برای کامپیوتر

بزودی امکان شارژ و تمدید واتس آپ برای کاربران عزیز با قیمت مناسب از همین سایت فراهم می گردد.

لطفا نظرات خود را در این خصوص بیان بفرمایید.

تقریبا اکثر دوستان با این برنامه آشنا هستند و شاید تنها سؤالى که براشون ایجاد شده بوده این باشه که آیا امکانش هست این برنامه رو بر روى کامپیوتر هم نصب کرد یا خیر .  براى استفاده از برنامه واتس آپ شما نیاز به برنامه اى دارید که بتونه واتس آپ رو بر روى سیستم شما راه اندازى کنه به این منظور شما باید اول برنامه بلوو استکس رو از اینجا دانلود کنید و بعدش هم نصبش کنید
بعد از نصب برنامه در قسمت جستجو دنبال برنامه واتسس آپ بگردید و اون رو دانلود کنید و خودش بصورت اوتوماتیک نصب میشه
بعد از اینکه نصب شد وارد مرحله فعالسازى میشیم و کافیه روى واتس آپ که نصب شده کلیک کنید
بعدش مراحل فعال سازى رو قدم به قدم برید جلو و فعال کنید
یک نکته اشاره کنم که در قسمت فعال سازى شما دو گزینه دارید که یکى از طریق دریافت پیامک هستش و بعدى از طریق تماس با من
چنانچه پیامکى رو دریافت نکردید گزینه تماس با من رو کلیک کنید و یک شماره به شما تماس میگیره که حدود۳ تا ۵ ثانیه بیشتر تطول نمى کشه و به شما شماره فعال سازى رو میده که ۳ رقمةى هستش
بعد از وارد کردن شماره واتس آپ شما فعال میشه
نکته دیگه اى هم هست که اشاره کنم ، زمانى که شما واتس آپ رو بر روى کامپیوتر فعال میکنید دیگه واتس آپ گوشى شما غیر فعال میشه
براى افرادى که دو گوشى مختلف دارن که روى یکیش واتس آپ هست و بعدى نداره خیلى خوبه
این روش بالا امتحان شده هستش و الان هم داره کار میکنه

 - توجه: آموزش ها و ترفند های ویژه واتس آپ یا همان WhatsApp در سایت قرار دارد، لطفا از انها دیدن کنید. تا نکات حرفه ای و جالب کار با این نرم افزار را مشاهده کنید.

 

حجم: ۱۳۶ مگابایت

image11271  دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp Messenger برای کامپیوتر

نوع مطلب : دانلود ها، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 29 خرداد 1393


نوع مطلب : بصیرت، خانواده، خدا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 27 خرداد 1393

بعضی ها چنان ادعای ایرانی بودنشان میشه که حد و مرزی نداره و رگ غیرتشون حسابی ورم می کنه که بیا و ببین. بیشتر این افراد هم تحت تأثیر شبکه های اجتماعی و شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از کشور قرار می گیرند و بدون هیچ فکری شروع به بافتن اراجیفی می کنن که از این شبکه ها تو مغزشون فرو کردن.

به عنوان مثال می گن چرا نماز رو با زبان عربی بخونیم بیایم فارسی بخونیم. یعنی من میخوام بدونم این شخص از پیامبر(ص) و خداوند خیلی بیشتر می فهمه؟ خب اگه قرار بود قرآن رو فارسی بخونیم خدا بیکار بود بیاد آخرین پیامبر رو از عرب ها انتخاب کنه و قرآن رو به عربی بفرسته؟ مگه خداوند در قرآن نفرمود ما قرآن را عربی نازل کردیم تا در آن بیندیشید؟

یا مثلاً میگن که: عرب ها به ما آموختند که بجای خوراک بگویم غذا که خودشان به ادرار شتر می گویند. جالبه بدونید غِذاء در عربی به معنی خوراک است. جمع آن أغذیه می باشد. حال این مشکل از ماست که غِذا را غَذا تلفظ می کنیم.

یا میگن: عرب ها به ما آموختند برای شمارش خودمان از نفر استفاده کنیم که خودشان برای حیوانات به کار می بردند. جالبه بدونیم نفر به معنی دسته است. که در قرآن برای شمارش انسان و جن استفاده می شود. البته برای شمارش شتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

یا مثال دیگه میگن: عرب ها به ما آموختند که به جای واق واق سگ بگوییم پارس که نام سرزمینمان است. اول اینکه عرب ها تو واژه هاشون اصلاً "پ" ندارن که بخوان  "پارس" رو به ما یاد بدن!!!! همچنین واق  کلمه عربی است به معنی نگهدارنده و فارس ها به صدای سگ "عو عو" می گفته اند. و البته یکی از معانی واژه ی پارس خبر کردن نیز هست.

یا باز میگن: عرب ها به ما آموختند بگوییم شاهنامه آخرش خوش است چون آخر شاهنامه ایرانی ها از عرب ها شکست خوردند. بهتره بدونیم اصلاً تو شاهنامه خبری از اعراب نیست که ایرانیان بخوان از ونا شکست بخرن!

عرب ها به ما آموختند یا غربی ها؟

نکته جالب تر قضیه اینجاست که بعضی ازین خانما که این حرف هارو تو شبکه های اجتماعی می نویسند عکس های لخت و بی حجاب خودشون رو گذاشتن و زیر اون عکس ها چندین عرب لایک زدن و کامنت به زبان عربی گذاشتن و لذت بردن از زن ایرانی و اون خانم هم ابراز خوشحالی کرده از این تعاریف عرب ها. عجب غیرتی ... جالبتر اینجاست که بیشتر همین افراد که از اعراب بدشون میاد برا گردش و تفریح و صفا سیتی میرن دبی. شاید دبی برا اروپا بوده ما خبر نداشتیم.

حالا اگر بخوایم واقعاً به عنوان یک ایرانی رگ غیرتمون باد کنه باید یه نگاهی به همین شبکه های تلویزیونی فارسی زبان خارج بندازیم که به ما ایرانی ها آموختند شما ایرانی ها مردمانی کچل،‌ با دماغ های گنده و بسیار آدم های چاقی هستید که ناتوانی جنسی دارید و به دنبال گرفتن یک هفته ای ویزای کانادا هستید که قبل از اون باید اعتیاد خودتون رو ترک کنید.

همین شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از کشور هستند که به خانواده های ما برهنه بودن رو آموختند. همینا هستند که به ناموس ما آموختند در کنار شوهرت دوست پسر هم داشته باش. همینا به جوونای ما آموختند احترام بزرگتر ها رو نگه نداریم. همینا به ما آموختند که چشمامون هیز باشه و به ناموس مردم نظر داشته باشیم و در برابر چشم هیزی دیگران به ناموسمون بی غیرت باشیم.

حالا بودجه این شبکه های ماهواره ای فارسی زبان خارج از کشور رو کی میده؟ درست متوجه شدین غربی ها. اونا به ما آموختند که ایرانی نباشیم نه عرب ها... تازه این عرب هایی که پیامبر هر 40 روز باهاشون سر جنگ داشت (عقلشون نمیرسه) چطور میتونن به ما که مهد فرهنگ و تمدن جهانی هستیم چیز یاد بدن؟

نمیخوام از اعراب دفاع کنم اما مشکل در اینجا اعراب نیستند مشکل دین اسلام هست. می خوان از این طریق به دین ما ضربه بزنن و کاری کنند که مردم با توجه به کینه ای که از اعراب دارند از اسلام دور شوند.

نوع مطلب : بصیرت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 27 خرداد 1393

یکی از اتفاقات جالبی که باید از آن تشکر و قدردانی کرد سفر آقای روحانی و خاندان هاشمی به جزیره محروم کیش است. جزیره ای که مردم بیچاره و بی پول به آن سفر می کنند و اصلاً از نظر رونق اقتصادی در وضع مطلوبی قرار ندارد و واقعاً نیازمند نگاه ویژه مسئولین برای بهبود وضعیت تأسف بار این جزیره است.

یکی از مشکلات اصلی مردم جزیره کیش، کشتی یونانی است که سال هاست در حاشیه این جزیره به گل نشسته و مانع تابش نور خورشید به جزیره شده است که واقعاً برای رفع این مشکل بزرگ باید دولت تدبیری اتخاذ نماید وگرنه چگونه می توان با تورم بالا جنگید؟

یا درخت تاریخی جزیره کیش که باید برای بهبود وضعیت این درخت فکری کرد و تدبیری اندیشید و اگر از آن نگهداری نشود نمی دانیم چه بلایی به سر 5 مرزبان گروگان گرفته شده خواهد آمد؟

درجزیره محروم کیش چه خبر است؟

یا جزیره هندورابی که خالی از سکنه است یکی از موضوعاتی است که باید حسابی مورد بحث قرار بگیرد چراکه اگر این جزیره بی سکنه بماند چگونه دولت می تواند برای اشتغال بیکاران آن فکری کند؟

یا اگر برای پارک دلفینها، باغ پرندگان، پارک ساحلی مرجان، اسکله تفریحی، شهر زیر زمینی کاریز، شهر باستانی حریره، پلاژ آقایان و بانوان و ... فکری نشود چگونه دولت می تواند به مشکلات معیشتی مردم رسیدگی کند؟

از طرفی سفر آقای روحانی و خاندان آقای هاشمی به جزیره محروم کیش نشان دهنده آن است که چقدر این بزرگواران با اقشار فقیر و کم در آمد جامعه ابراز همدردی می کنند و بجای رفتن به اماکن تفریحی و پرخرج کشور، مانند مردم فقیر و کم درآمد به این نقطه سفر کرده اند.

پ,ن: بازم بعضی ها هی بگن رئیس جمهور محترم و آقای هاشمی اعیانی زندگی میکنند...

نوع مطلب : بصیرت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 27 خرداد 1393

جذابیت برایم مهم بود. برای همین احساس می کردم با ساپورت هر روز جذاب‌ تر و خوشتیپ تر از قبل دیده می شوم. این را از نگاه های مردم می فهمیدم. برای همین هر روز ساپورت های چسبان تر و جذاب ‌تری به پا و هر روز نگاه افراد بیشتری را به خودم جذب می کردم.

گمانم این بود که مرتکب هیچ گناهی در دنیا نشده ام و از تمام دختران پاک ‌تر هستم. این خیال تمام عمر با من بود تا آنکه از این دنیا بار سفر بستم و در صحرای محشر و روزقیامت نامه اعمالم را به دست چپم دادند. خدای من چه می دیدیم. گناهانی که حتی یکبار مرتکب آن نشده بودم. گناه زنا و شهوت رانی و فساد و ... زبان به اعتراض گشودم که این چه عدالتی است؟ من حتی فکر یکی از این گناهان هم به افکارم خطور نکرده بود.

ساپورت یعنی ...

برای دریافت سایز اصلی بر روی عکس کلیک کنید

و خداوند عالم فرمودند مگر ما در سوره نور آیه 19 خطاب به شما نگفتیم که :

إِنَّ الَّذِینَ یُحِبُّونَ أَنْ تَشِیعَ الْفاحِشَهُ فِی الَّذِینَ آمَنُوا لَهُمْ عَذابٌ أَلِیمٌ فِی الدُّنْیا وَ الْآخِرَهِ وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنْتُمْ لا تَعْلَمُونَ.

کسانى که دوست دارند زشتی ها در میان مردم با ایمان شیوع یابد عذاب دردناکى براى آنها در دنیا و آخرت است، و خداوند مى‏داند و شما نمى‏دانید.

به فکر فرو رفتم و به روز هایی که با تکبر و غرور ساپورت به پا می کردم تا زیبا تر شوم و نگاه های مردم را بخودم جذب می کردم افتادم. تازه فهمیده بودم ساپورت یعنی چشم های هیز شمارا خریداریم...

پ,ن : این داستان ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. مراقب به گناه انداختن دیگران باشید...

نوع مطلب : خانواده، مذهب، عشق، بصیرت، خدا، حجاب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 27 خرداد 1393


( کل صفحات : 2 )    1   2   

آمار وبلاگ
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای نشونِ بی نشون محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic