نشونِ بی نشون
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


کجاست آنکه دوباره مرا تکان بدهد؟
وچشم های خودم را به من نشان بدهد
تمام عقربه ها زنده اند و می گردند
دل من است که چیزی نمانده جان بدهد!
کجاست آنکه خودم را بگیرد از من و بعد
مرا به دست غزلهای بی کران بدهد
هنوز وقت زیادی برای ماندن هست
چه می شود که زمانه کمی زمان بدهد؟
دلم هوای رسیدن به انتها کرده.....
کجاست آنکه به من جام شوکران بدهد؟
خدای واقعی ام سالهاست گم شده است
کجاست انکه خدا را به من نشان بدهد؟

مدیر وبلاگ : نشون بی نشون
نویسندگان
نوع مطلب : خدا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 28 خرداد 1392
نوع مطلب : خدا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 28 خرداد 1392
نوع مطلب : خدا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 28 خرداد 1392
نوع مطلب : خدا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 28 خرداد 1392
در آخرین مناظره بین نامزد های انتخابات ریاست جمهوری،  سعید جلیلی در نقد اظهارات محمدرضا عارف گفت: آقای توفیقی وزیر علوم در زمان شما که دارید بحث دانشجوی ستاره دار را مطرح می کنید فروردین امسال مصاحبه کرده و گفته است که دانشجوی ستاره دار در زمان ما بوده است، فراتر از آن که بی سابقه است آقای معین، وزیر علوم قبل از توفیقی به رئیس جمهور وقت نامه می نویسد درباره ۵۰ دانشجو از انجمن اسلامی مستقل که جلوی وزارت علوم اعتراضی کردند درخواست می کند که با برگزار کنندگان تجمع برخورد امنیتی، اطلاعاتی، سیاسی و حقوقی شود.

وی خطاب به عارف گفت: چون شما را به انصاف می‌شناسم آیا این نوع رفتارها و این طور بحث‌ها در برخورد مردم که در شکل‌های مختلف صورت گرفت درست بود؟ و الان به گونه ای صحبت می کنیم که آن موقع هیچ از این بحث ها نبوده است.

 

پس از پایان دور اول مناظره‌ها، محمدرضا عارف در جمع‌بندی دو دقیقه پایانی سخنانش به اظهارات جلیلی واکنش نشان داد و گفت: در موقع استراحت، به من گفتند که  دکتر معین و آقای ظریفیان صحبت‌های آقای جلیلی را تکذیب کردند.
 
جلیلی هم پاسخ عارف را اینچنین داد: ۱۰ سال دیر تکذیب کردند.

 

تصویر زیر نامه مصطفی معین، وزیر علوم وقت به خاتمی است که مشخص کننده فضای حاکم بر دانشگاه‌ها در آن زمان می‌باشد.

نامه درخواست معین‌ازخاتمی برای برخورد امنیتی با دانشجویان

نامه درخواست معین‌ازخاتمی برای برخورد امنیتی با دانشجویان

نوع مطلب : بصیرت، سـیاسـی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : بصیرت، سـیاسـی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

افسران - اختلاف مبنایی دکتر جلیلی با اکثر کاندیداها / وقتی که فقط جلیلی و حداد در برابر فتنه موضع گفتند / اشراف کامل دکتر جلیلی در مسائل هسته ای نسبت به ولایتی
pishvaبه گزارش سرویس سیاسی پایگاه 598، سومین مناظره هشت کاندیدای یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری با موضوع سیاست داخلی و خارجی با بیان سخنان و انتقادهای جنجالی و روشنگرانه فراوانی برگزار گردید. شاید بتوان انتقاد شدید دکتر جلیلی از مواضع آقای قالیباف در مباحث سیاست خارجی و دیپلماسی عمومی را شروع مبنایی در این بحث دانست، سخنانی که با نقد رویکرد اقایان عارف و روحانی ادامه یافت.

در همین خصوص دکتر سعید جلیلی در نقد سخنان دکتر قالیباف در خصوص سیاست خارجی و دیپلماسی عمومی کشور بیان داشت: دو نکته را درباره فرمایشات قالیباف صحبت کنم. منطقه گرایی و ... الان موجود است اما مهم اجرای آن است. سیاست خارجی بر اساس منافع ارزشها و منافع کشور است سوالم این است که اگر کشوری اصول و منافعش در تقابل شما بود چگونه میخواهید با آن برخورد کنید. در گزارش شما به عنوان برنامه راهبردی جمله ای ذکر شده که با نگاه شما نمیخواهد. اینکه نباید تصویر برخورد ما چالش قدرت هژمون باشد در حالی که ما نگاه هژمون را قبول نداریم و این اصل سیاست خارجی ماست. ما در چالش با نظامی هستیم که امروز میخواهد به زور خود را حاکم کند. سیاست خارجی ایران یکی از رویکردهای بسیار مثبت نظام ما بوده است. دستگاه ها باید با این خود را منطق کنند. وزارت خارجه ما به دلیل برخی تدابیر ظرفیت بار بزرگ سیاست خارجی را الان ندارد و باید قویتر شود. نکته روحانی، این بحث باید همه را بررسی کرد. اشاراتی را آقای حداد داشتند.

جلیلی در نقد سخنان روحانی اظهار داشت: در زمانی که برخی دوستان شعار همراهی با نظم جهانی را دادند و از تقابل بیهوده جلوگیری کنیم پاسخش چی بود؟ در دوره هاشمی 2 حکم جلب برایشان آمد و در دوره خاتمی به ما گفتند محور شرارت. هر دویش غلط بود. این شیوه آقایان غلط است. منافع ملی کشور دقیقا بعد از آن دوران حفظ شد. عده ای نگران بودند نکند به ما حمله شود اما آمریکا هم در افغانستان زمین گیر شد هم در عراق.

وی در نقد سخنان عارف افزود: درباره بحث عارف، اگر ما میخواهیم از سلایق جلوگیری کنیم راهش قانون است. اگر به صراحت از کسانی که بزرگترین بی قانونی را با افتخار یادکنیم، بزرگترین بی قانونی می شود. در انتخابات ریاست جمهوری قانون و چارچوبی داریم، اگر بعد انتخابات عده ای فتنه کردند، حمایت از آنها و افتخار کردن به آنها خلاف قانون عمل کردن و سلیقه ای عمل کردن است. اگر شورای نگهبان انتخابات را تایید کرد عده ای حق ندارند جمهوریت مردم را وتو کنند. این قانون است.

در ادامه تداوم این بحث با نقد سنگین دکتر جلیلی به سخنان دکتر ولایتی درباره مسائل هسته ای تا انجا ادامه پیدا نمود که اشراف اطلاعاتی سعید جلیلی در خصوص روند پرونده هسته ای بر همگان آشکار گردید.

همچنین جدال اعتدال گرایان با نمایندگان جریان اصلاحات و کارگزاران بر سر مسائلی چون آزادی و مسائل امنیتی از دیگر حاشیه های این مدوره از مناظرات بود که کم تحملی و عصبانیت زودهنگام برخی از کاندیداها در این حضور در نوع خود جالب و قابل تامل بود.

اختلاف اعضای ائتلاف 2 +1 در این برنامه تا جایی پیش رفت که دکتر ولایتی همپیمان خود را بی اطلاع از مسائل دیپلماسی دانست و همچنین دکتر قالیباف نیز انتقادات شدیدی را نسبت به علی اکبر ولایتی بیان داشت که فارغ از مسائل مطرح شده ائتلاف و سپس اختلاف اعضای 2+1 در روزهای پایانی تبلیغات انتخابات در نوع خود قابل تامل می باشد.
نوع مطلب : بصیرت، سـیاسـی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شرکت در نظر سنجی یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری
بشتابید
نوع مطلب : سـیاسـی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

پیامک خداوند

آموختم که خداعشق است

وعشق تنهاخداست.

آموختم که وقتی نااومید میشوم،

خداباتمام عظمتش عاشقانه انتظارمی کشد

تادوباره به رحمتش امیدوارشوم.


اموختم اگرتاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،

خدابرایم بهترینش رادر نظرگرفته.

اموختم که زندگی سخت است

ولی من از اوسخت ترم

نوع مطلب : خدا، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 14 خرداد 1392
نوع مطلب : بصیرت، سـیاسـی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 3 )    1   2   3   

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای نشونِ بی نشون محفوظ است
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات